Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Квест з Teenergizer!

Оновлено

Пройти тест на ВІЛ, дізнатися статус. Перестати гадати й бояться. Ось це необхідний крок до порятунку життів від ВІЛ.

Команда Teenergizer робить по-справжньому корисну справу. У режимі марафону учасники команди, як ВІЛ-позитивні, так і ВІЛ-негативні хлопці, залучаючи інших підлітків перевіряють центри, де можна пройти тест на ВІЛ і збирають якомога більше даних про них. Навіщо вони це робимо? Тому що ВІЛ стосується всіх, навіть тих, кого не стосується.

Ми намагаємося пояснити людям, як важливо дізнатися свій статус, залучати людей до тестування, показати, що це просто й не соромно. Якщо ми хочемо зупинити епідемію ВІЛ до 2030-го року, то необхідно значно підвищити рівень усвідомленості населення в усьому світі.

image_$_

Східноєвропейське й Центральноазіатське об’єднання ЛЖВ вирішило реалізовувати проєкт «Розкажи другу«, спрямований на те, щоби кожна людина знала, де і як можна здати тест на ВІЛ.

У рамках нашого квесту команда Teenergizer вже встигла обійти десяток пунктів у Києві, де ми оцінювали якість роботи співробітників центрів. Ми збирали якомога більше інформації про кожен пункт для сайту «Розкажи другу«, де її розміщували компактно й захоплююче. Залучаючи інших підлітків ми разом намагаємося й донині перевіряти кожен центр. Якщо хочете внести свій внесок у зупинку епідемії – напишіть нам, пройдіть тест на ВІЛ, цим ви принесете величезну користь, боріться з упередженнями, пов’язаними з ВІЛ.

Як казав Шекспір: «Здоров’я дорожче золота». Не втрачай часу. Вчасно дізнатися про свій статус – означає врятувати своє життя.

ccxStTL8eTw_$8_

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.