Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

Визначено або випадково?

Обновлено

Сьогодні я хотів би поговорити з вами про життя. Так-так, про неї. Але я не буду втовкмачувати вам про те, як потрібно її прожити або, що ще гірше, як правильно її прожити. 

Цього й так повним повно в інтернеті, вільно для читання, але, на жаль, марно. Я хотів поговорити з вами про випадковості, які постійно крутяться навколо нас. Хоча, можна думати і про те, що це й не випадковості зовсім. Кожен сприймає це по своєму. Я ще сам не до кінця зміг розібратися в собі, щоби сказати вам точно, що є для мене правдою, а що брехнею. Та й говорячи про це, я не хочу зупинятися на одній точці зору і впиратися тільки в неї.  Але зараз не про це, давайте вже приступимо ближче до суті!

 

Добре чи погано?

 

Чи бувало у вас так, що просто йдучи вулицею, ви бачили те, як відбувається щось недобре й погане? Наприклад, когось збила машина або сталася бійка з летальним результатом. А ще новини, які частенько говорять про різних вбивць, маніяків і просто безглуздих смертях.  Напевно ж хоч із чимось із перерахованого вище ви вже стикалися, вірно? Вірно. Чи відвідувала вас думка про те, що це могли бути ви? Ви – жертва маніяка або вбивці. Ви той, хто потрапив під колеса автомобіля. Ви той, кому на голову сьогодні впала замерзла бурулька або вразив розряд електрики у вигляді блискавки.
Але в реальності цього не відбулося, лише у вашій голові, у ваших думках, у яких ви могли це уявити . Проте. Подумайте про те, скільки ж усього різного має статися, щоби це сталося.
Тут хочеш не хочеш, а в голову закрадаються думки про якийсь фаталізм, ніби все те, що з нами відбувалося, відбувається й буде відбуватися, уже заздалегідь передначертано, безумовно й ніяк цього не уникнути скільки не старайся. Нас, людей, – незліченна кількість, особливо в містах, де живуть тисячі, ні, мільйони. скільки має статися випадковостей абоне випадковостей, щоби ви опинилися в потрібному місці, у потрібний час, щоби вас наздогнала якась невдача(а може удача?)? Давайте розглянемо історію з машиною, чому ні? Ви повинні вийти в певний час, йти з певною швидкістю, у певне місце, щоби вас збили. І ніяк інакше! І мене це дивує і змушує надовго задуматися. Це правда неймовірно, адже після такого, можна задуматися про те, що чомусь просто судилося статися. Доля? Ну, занадто розпливчасте поняття, я не знаю й не стверджую, чи варто взагалі довіряти, а головне вірити чомусь, що можна назвати долею. Але, цього не можна виключати, адже довести зворотного ми не зможемо.  Або ще, ці випадковості, або невипадковості дарують нам не тільки горе, правда. Вони дарують і щастя. Давайте ще пару прикладів. Хм, часто, через них, вам трапляються ті люди,
які належать до вашого життя.
Це можуть бути як стосунки у вигляді дружби або чогось більшого. А тепер згадайте те, як ви познайомилися зі своїми хорошими друзями або супутниками життя. Скільки всього повинно було статися? Багато ж, правда? Ще як.
Навколо нас крутиться багато дивовижних подій, багато випадковостей або навпаки. Ну, занадто розпливчасте поняття, я не знаю й не стверджую, чи варто взагалі довіряти, а головне вірити чомусь, що можна назвати долею. Але, це було, є й буде, поки що змінити ми цього не можемо, та й… чи потрібно?

 

Що робити?

 

Знаєте, нехай це буде чим завгодно, нехай це буде удачею або навпаки, нехай буде випадковістю, долею або ще чим. Не варто занадто багато думати про це, інакше зовсім заб’єте голову. Деякі вірять у фаталізм, так, добре. Це можуть бути як стосунки у вигляді дружби або чогось більшого. У нашому світі ще величезна кількість таємниць і секретів, які ми не можемо пояснити, але, іноді трохи відкриваємо завісу тієї самої таємниці, намагаючись розгледіти її суть. Давайте й наступного разу постараємося напружити свої звивини і відкрити для себе щось цікаве в моїх нових публікаціях!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.