Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Як Teenergizer допомагає підліткам

Оновлено

Сьогодні ми проллємо світло на страшну таємницю: чим же займається Teenergizer! Кілька місяців тому БО «Об’єднання підлітків та молоді» Teenergizer» разом із ЮНІСЕФ підписали програму під довгою назвою» Посилення компоненту по роботі з підлітками в контексті національної відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні».  Не лякайтеся, друзі, тут зовсім немає нічого складного.  І ви зараз у цьому переконаєтеся.

Програма спрямована на те, щоби кожен ВІЛ-позитивний підліток в Україні мав доступ до якісних послуг. Адже за оціночними даними, зараз в Україні проживає 3700 ВІЛ + молодих людей у віці від 10 до 19 років, водночас АРВ-терапію (спеціальне лікування, яке призупиняє розвиток вірусу в організмі) приймаю всього 1158 підлітків. Про що це говорить? Насамперед про те, що багато підлітків не знають про свій статус, але і знання іноді не рятує. Дуже часто молоді люди відмовляються приймати терапію або приймають її нерегулярно.  Тому після відкриття статусу супер важливо продовжувати регулярну роботу з підлітком.  Основний принцип нашої програми – це вплив на якість життя кожного окремого ВІЛ + підлітка.

Також, дуже важливо для підлітків-активістів, які живуть із ВІЛ, і представників організацій, які працюють із ВІЛ + підлітками, безпосередньо брати участь у процесах прийняття стратегічних рішень, адже хто як не вони знають про свої потреби й готові захищати свої права. Тому однією з цілей програми є: мобілізація підлітків і формування в них активної життєвої позиції, навичок представлення своїх інтересів і захисту прав.

Хочеться додати, що програма не обмежується ВІЛ + підлітками. Активна й небайдужа молодь може приєднатися до команди, стати рівним консультантом, адвокатувати права або надавати будь-яку іншу підтримку.

На інфограмі представлені цілі проєкту та шляхи їх досягнення.

Завантажити (PDF, невідомий)

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.