Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

CACTUS Forum 2016 або як провести своє літо з користю

Оновлено

Багато підлітків скаржаться, що влітку нічого робити, і проводять весь цей час вдома за серіальчиками. Насправді ж в Україні з кожним роком усе більше й більше розвивається рух соціально-активного способу життя , з’являються численні молодіжні проєкти, нові некомерційні організації та можливості для молодих людей себе реалізувати. Минулого року я відкрила для себе CACTUS Forum, куди я поїхала як учасник, а вже цього року як стаффер.

Взимку цього року CACTUS (абревіатура – Community ACTion Ukrainian Style) офіційно став організацією і планує ще більш серйозні зміни в нашому суспільстві.

CACTUS Forum 2016 (який проходить прямо зараз (8-18 липня)) щороку проходить у неймовірно красивому та атмосферному Тернополі і триває 10 днів. Сам форум орієнтується на молодих свідомих людей 15-20 років, які готові нести зміни до своїх міст. Головне завдання форуму – це навчити цих людей створювати проєкти (community service project), щоби розв’язувати проблеми, які виникають у їхніх суспільствах.

У команді форуму працюють волонтери з України, Америки, Канади, Нігерії й щороку кількість іноземних волонтерів збільшується.

Сам форум проходить англійською мовою, що допомагає дітям розвивати й покращувати свої навички мови й дає можливість поспілкуватися з людьми з інших країн, зруйнувати стереотипи й розширити свої пізнання в культурах інших людей.

9ifUlAfUGjs_9$_       2fDxAGHSQ28_2$28_

Також учасники мають можливість узяти два предмети на вибір, щороку вони змінюються, оскільки змінюються волонтери й кожен приносить щось нове. Цього року предмети на вибір були такі:

  • Соціологія
  • Наука
  • Кіно
  • Фотографія
  • Виступи на публіці
  • Креативний лист
  • Акторська майстерність
  • Права людини
  •  Культура Африканських країн

сеанси проєктного менеджмента та предмети на вибір ідеально збалансовано кількість теорії та практики. Працюючи над своїми проєктами, учасники розділені на регіональні групи, оскільки на форум приїжджають хлопці з усієї України. Адже в майбутньому, якщо хлопці вирішать серйозно зайнятися реалізацією якогось проєкту, їм буде легше робити це з хлопцями зі свого регіону.

Крім цього, кожен день у них проходить сесія командна робота, де вони вже розділені на команди за кольорами (шість команд: red, yellow, green, purple,blue, pink). Там вони вчаться працювати в команді, розподіляти обов’язки, знаходити правильних людей для свого проєкту й ще дуже багато чому.

Щовечора в нас проходять різноманітні заходи, наприклад Джаз Вечір, Матчі Альтернативного Фрізбі, Вечір Натхнення, Інклюзія, Шоу Талантів і Прощальна Вечірка (наприкінці форуму).

iMZOmD6Pkfc_$6_      99W-96wfjJE_99-96$_

Наприкінці форуму кожен учасник повинен буде представити свій проєкт перед усіма учасниками і стафферами, після чого кожен проєкт отримає 2-3 ментора (людей, які будуть надалі допомагати з реалізацією проєкту в їхньому місті). Також CACTUS пропонує всім учасникам після форуму заповнити анкету на CACTUS grant (торік це було 1000 гривень на один проєкт), таким чином, підтримуючи молодих людей із їхніми проєктами.

Оскільки CACTUS ще розвивається, йому дуже потрібна підтримка, якщо у вас є ідеї або можливості якось допомогти будемо раді вислухати. Цей проєкт прямо зараз виставлений на найбільшій краудфандинговій платформі України – Спільнокошт кожен із вас може допомогти і вкласти частинку себе. Так само ми запустили челендж «Кактус того вартий», пробивши хештег із цими словами (# кактустогостоит, # кактустоговартій) ви знайдете відео людей, життя яких змінив CACTUS, і почуєте безліч цікавих історій.

Якщо у вас усе ще залишилися питання або ви сумніваєтеся, чи варто брати участь у цьому проєкті – напишіть мені, а також стежте за новинами та оновленнями в групах: ВК, Facebook.

0QA6z_sASIw_06$_

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.