Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Ніч

Оновлено

А ви любите ніч? Я, наприклад, дуже люблю. Для когось цей час темний і навіть трохи страшний, адже вночі з усіх щілин виповзають різні людські страхи, від яких хочеться де-небудь сховатися. Для когось це просто час доби в який можна поспати, не працювати, не замислюватися ні про що, а просто заснути й піти у світ снів. А для когось це щось більше, ніж просто темрява, яка настає після заходу Сонця.

Для мене, у першу чергу, – це час влади Тиші. Адже вночі ти залишаєшся зовсім один. Навіть не дивлячись на те, що в декількох метрах за стінами твого будинку можуть спати інші люди, не дивлячись на те, що у твоїх навушниках може грати твої улюблені пісні на повну гучність – усе це не важливо. Вночі є тільки Ти. Ти, якій оточений нескінченною тишею. Її можна знайти в таких далеких міських вогнях, які можна побачити з вікна, у поривах вітру, у мірному постукуванні дощу, у шелесті сторінок улюбленої книги, теплому чаї з лимоном, або, навпаки, прохолоді взятої з холодильника води й темряві, яка пронизує тебе звідусіль своїм зловісними, але зовсім не страшними тен  Ніч дозволяє знайти мені потрібний затишок, комфорт і атмосферу, яка ніби підходить мені.
Але це вдома. А ще є і вулиця. Зазвичай, усі бувають там тільки вдень, але і вночі в ній є величезна кількість речей, які варто хоча б раз почути й побачити.
Це небо, будь воно темним і закрито хмарами, або навпаки – чистим, яке наповнює місячне світло й міріади зірок.
Це порожнеча, яка наповнює вулиці, дороги, площі, маленькі дворики, адже ти не зможеш знайти там людей.
Це безліч відтінків темряви, які грають із тобою своїми тінями, змушуючи наганяти на себе трохи страху, який, швидше, приємний, ніж навпаки.

Ніч огортає тебе й ти частіше навіть не помітиш цього. Хіба немає в нічній самоті й тиші своєї атмосфери і якоїсь краси? Це один із найбільш відповідних моментів, щоби поміркувати над важливими, і, навпаки, безглуздими речами. Вночі твої думки летять нібито зграя птахів, факти будуються один за одним, щоби не мішатися в голові, думки ніби знаходять потрібне русло, за допомогою якого можуть текти нескінченно довго.
А що для вас ніч? Чи подобається вам, коли за вікном панує темрява? Діліться своїми думками в коментарях!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.