Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Teenergizer в Одесі!

Оновлено

У п’ятницю підлітки з Одеси звернулися до губернатора Мікаєла Саакашвілі. Хлопці з Тінерджайзер Одеса зачитали звернення в рамках круглого столу на тему «Посилення соціального компонента по роботі з ВІЛ-позитивними та уразливими до ВІЛ підлітками в Одесі й Одеській області». Вони говорили про те, що підлітки повинні брати безпосередню участь у системній роботі по боротьбі з ВІЛ. Що їх думку потрібно обов’язково враховувати при розробці нормативної бази. Адже саме молодим людям належить жити з наслідками всіх цих рішень, як вдалих, так і немає.Odessa2_$2_

Команда Тінерджайзер, будучи ініціаторами круглого столу, презентувала проєкт «Посилення компоненту по роботі з підлітками в контексті національної відповіді на епідемію ВІЛСНІД в Україні», організований за підтримки ЮНІСЕФ.

Серед двадцяти п’яти присутніх були представники державних структур. Усі вони заявили, що будуть надавати максимальну допомогу і взаємодію при втіленні проєкту в життя.

Круглий стіл був організований з ініціативи БО «Тінерджайзер», Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» та Громадської Організації «Сонячне коло». Він відбувся в будівлі Одеської обласної адміністрації.

На завершення наводимо повний текст звернення підлітків до губернатора. Прочитайте, воно того варте!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.