Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

Активний вересень

Обновлено

Добірка класних розвиваючих штук: курси, тренінги, закордонні стажування та багато іншого. 

Singapore Institute of Management пропонує студентам з усього світу вступити на один із напрямків бакалаврату.

Стипендія покриває витрати на всі обов’язкові платежі (навчання, підручники, платні іспити тощо) Необхідний високий рівень володіння англійською мовою.

Дедлайн: 30 вересня

Докладніше

Захоплюючі 4 дні лекцій, тренінгів, проєктів. Школа з медіаграмотності для студентів немедійних спеціальностей пройде 30 вересня – 3 жовтня в Єкатеринбурзі. Для учасників навчання, проживання та харчування – безплатно.

Дедлайн: 10 вересня

Докладніше

«Теорії і практики» оголошують конкурс ідей освітніх подій. У вас є чудова можливість запропонувати формати й теми. Команда «Теорій і практик» розгляне всі ідеї, а авторів найзухваліших ми запросимо на пітчинг, який відбудеться 21 вересня в DI Telegraph. Кожен учасник отримає зворотну реакцію на свою ідею, а переможець пітчингу отримає можливість організувати подію своєї мрії.

Дедлайн: 17 вересня

Анкета

Learn about the skills you need for IELTS Academic and beyond, on this free online course from the experts who produce the test.

Дедлайн: 12 вересня

Докладніше

Конкурс на участь у безплатних курсах із вивчення польської мови від European Youth Community.

Дедлайн: 12 вересня

Докладніше

У рамках програми студенти та журналісти з досвідом роботи до 5 років отримають можливість попрацювати в редакціях провідних ЗМІ різних регіонів України.

Дедлайн: 20 жовтня

Докладніше

Молоді журналісти з Білорусі, України, Росії, Молдови та Вірменії зберуться в Мінську на практичному занятті з діджитал-журналістики. Оголошено конкурс на участь у воркшопі. Організатори покривають витрати на проїзд до Мінська, проживання та харчування.

Дедлайн: 9 вересня

Докладніше

Повага та Dobra Lystivka оголошують конкурс ілюстрацій на тему «нежіночих професій». Переможці отримають заохочувальний грошовий приз і серію надрукованих листівок із їх роботами.

Дедлайн: 15 листопада

Докладніше

Відмінна можливість навчитися презентувати себе, імпровізувати в найбільш непередбачуваних обставинах і переконувати в дискусіях. Заняття в школі проходитимуть один раз на тиждень протягом місяця. Стати учасником може кожна молода людина 14-18 років. Тренінгу обіцяють бути дуже цікавими.

Дедлайн: 19 вересня.

Докладніше

«HR-школа» – це спеціальний проєкт для молоді, яка бажає працювати з персоналом. Проєкт проводиться вже п’ятий рік поспіль. За 18 днів учасники дізнаються всі напрямки роботи HR-фахівців, вивчають нові технології й застосовують їх на практиці.

Дедлайн: 7 вересня

Докладніше

picture: Tess Johnson

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.