Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

ГОГОЛЬFEST BABYLON: 8 івентів, які не можна пропустити

Обновлено

Майже в кожного з нас є історія про те, як він/вона вперше потрапив на ГОГОЛЬFEST. Хтось тусив там ще у 2007, хтось – тусив у десятому під концерт Сансея й Дітей Пікассо. Багато хто досі вважає, що кращі роки фестиваль провів в Арсеналі, інші – що крутіші промзони на Видубичах взагалі нічого не було. ГОГОЛЬFEST – головна подія Києва та України у сфері мистецтва.

Ви тільки вперше вирішили приєднатися до цього свята життя або якщо не знаєте, що вибрати в купі відмінних вистав, лекцій і концертів?

Teenergizer підготував для вас невелику добірку заходів, які, на нашу думку, будуть найцікавішими.

1. Відкриття

 

1_1_

Dakh Daughters і сучасний цирк від Ярослави Гудим і компанії – що може бути краще? Відкриття фестивалю загрожує стати відверто й абсолютно епічним.

2. НА ДНІ (ЛИТОВСЬКИЙ ФОКУС)

 

2_2_

Напевно, найвідоміша п’єса Горького. Спектакль, який найбільше рекомендували відвідати всі друзі Тінерджайзера, мають відношення до театру. Про те, що ця постановка зібрала масу нагород і сама по собі експериментальна до колік можна навіть не згадувати.

3. VIVIENNE MORT, ОДИН В КАНОЕ, ОЛЯ ПУЛАТОВА (FLËUR)

 

Не знаємо що з приводу інших виконавців, але «Один у каное» – це дуже й дуже круто. І якщо вам ще не доводилося слухати їх наживо – жваво йдіть на Арт Платформу!

4. ВЕЧІР СУЧАСНОГО ТАНЦЮ

 

3_3_

Вам часто доводилося дивитися хорошу українську хореографію? Завдяки Гогольфесту у вас буде така можливість. Молоді хореографи та виконавці покажуть дві постановки, які точно не залишать вас байдужими.

5. НАШ КЛАС: ІСТОРІЯ В XIV УРОКАХ

 

Сергій Перекрест і компанія поставили чудовий спектакль за п’єсою Тадеуша Слободзянека.

«Я не вірю в чисту совість. Я вірю в біль, страждання, кропітке вибудовування самопізнання. У театр, архітектуру, медицину. Але не в ідеології, які хочуть дати нам зброю для приниження і виключення інших»

Дуже актуальна постановка, особливо в контексті подій на Сході і проблем із взаєморозумінням між людьми в нашій країні.

6. Сцена переселенця

 

4_4_

Театр переселенця вже більше року демонструє глядачам незвичайні й часто провокаційні документальні постановки. Цього року, спільно з німецьким Театром Горького вони взагалі вирішили підірвати всім мозок:

  1. «Де Схід» ключовий програмний документальний спектакль про переселенців, зіграний самими переселенцями
  2. «Скелет слона в пустелі» про Театр Горького – дивовижна можливість дізнатися більше і відчути війну в Сирії й біль людей, змушених тікати звідти.
  3. «Веселкові Замки» – форум-спектакль від кращих в Україні дітей у цій справі – «Театру для Діалогу»

І ще маса цікавих штук.

7. Відкриття проєкту «2036: ПРОДАЖНЕ МИСТЕЦТВО»

 

5_5_

«ХАМЕРМАН ЗНИЩУЄ ВІРУСИ» (!) і «ГОГОЛЬFEST ЗНИЩУЄ ЧАС» (!). Ми всі сказали.

8. ВИСТАВКА BURN, BABYLON

6_6_

Краще авторів про неї й не скажеш: «Ми винайшли чотири абсурдні концепції соціального уcтрою. Їх назви – Футурокульт, Рабовласницький Соціалізм, Тотальна Війна, Ортодоксальний Queer», – говорить Євген Березницький. Виставка розділена відповідно на чотири блоки. У кожному з них художники розмірковують над тим, до чого приводять полярні переконання.»

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.