Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Приєднуйтесь до тестування програми від Тінерджайзер!

Оновлено

Деякий час тому ЮНІСЕФ звернулося до Тінерджайзера з ідеєю створити додаток для телефонів, що формує прихильність до АРВ-терапії. Ідея була класна, але ми подумали і вирішили, що якщо зробимо акцент виключно на ВІЛ, це буде трохи некоректно і виключно несправедливо.

Тому ми задумалися: а що взагалі таке «прихильність»? Вікісловник підказував, що це «прихильність, пристрасть, хороше ставлення до чого-небудь, кого-небудь».  І до нас прийшла ідея: ми можемо поєднати стимули до прийому терапії, здорового життя і всяким таким штукам в одному додатку.

Як часто ви говорили собі, що почнете бігати з понеділка? Що з завтра точно вранці будете робити зарядку? Що точно не пропустите прийом вітамінів?

Більшість із нас постійно забувають робити рутинні речі. У випадку з прийомом АРВ-терапії такі пропуски можуть бути загрожувати серйозними наслідками. Але за допомогою нашого застосування ви не станете забувати про прийом таблеток або чергових 50-ти віджимання.

Усе, що потрібно, це пройти за посиланням.

Завантажте файл, встановіть програму на телефон. Наразі воно доступне в альфа-версії (триває процес тестування) тільки для пристроїв на базі Android.

Налаштуйте собі події, встановіть будильники (в самому додатку сповіщень немає) в аналогічний час і вперед, виконувати важливі завдання! Кожен раз у вас буде 15-ти хвилинна фора для того, щоби закінчити завдання. За їх виконання вчасно ви будете отримувати очки, а окуляри відкриють вам доступ до призів-артефактів, які кумедно колекціонувати й цікаво читати.

Додаток ще не готовий на 100 %. Йде тестування, і ми кличемо вас стати одним із тестувальників.

Це зовсім не складно:

  1. Встановіть програму;
  2. Користуйтеся ним протягом тижня;
  3. Робіть нотатки про знайдені недоліки або побажання тут;
  4. Заповніть форму.

Ми хочемо провести тестування приблизно протягом тижня. Ми будемо дуже-дуже вдячні, якщо ви зможете нам допомогти. Разом ми зробимо дуже крутий додаток, який допоможе дуже багатьом перетворити свою забудькуватість на стійку звичку, робити важливі й корисні речі.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.