Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

Тренінг-семінар на Закарпатті

Обновлено

Це оповідання про подорож Teenergizer в село. І, як завжди, ми їздили не просто повеселитися, хоча й не без цього. Усі ми вирушили на тренінг під довгою назвою «Формування лідерських навичок для мобілізації та адвокації прав дітей та підлітків ВІЛ +». Хто ми? А ми – це підлітки й молоді люди, порушені епідемією ВІЛ. А чи розумієте ви, друзі, значення слова «порушені»? По суті, уся молодь в Україні «порушена» цією проблемою, так як реально в нашій країні епідемія, і ми, молоді люди, є групою ризику.  Тому метою організації Teenergizer (підготуйтеся до розумного формулювання) – є мобілізація молодіжної спільноти. Ось! Говорячи простою мовою, ми хочемо дати молодим людям інструмент, за допомогою якого вони самі зможуть захищати свої права, розвинути в них лідерські здібності й допомогти повірити в себе. Ось із якою метою був організований тренінг у Закарпатті, про який зараз піде мова.

.

Тренінг проходив у прекрасному місці, у селі Вишка, недалеко від Ужгорода. Тут немає ні того поспіху і швидкості, у якій живе столиця, ні метушні, що оточує тебе натовпи людей. Спокійно, тихо, розмірено…

Тренінг розпочався зі знайомства всіх учасників між собою, невеликого обговорення адвокаційних планів кожного регіону та кумедної гри, яка допомогла всім налаштувати первинний контакт.

Ми навчалися соціальному театру, ораторському мистецтву й гейміфікації (застосування ігрових механік у неігрових процесах). Обговорювали групи підтримки, механізми розкриття ВІЛ-статусу. Ми грали в різні асоціативні штуки, які допомагали нам задіяти нашу фантазію, медитували, і в той момент я відчув себе єдиним організмом з усією групою.

А коли настав час відпочинку… Спілкування, сміх, веселощі змішувалося для мене із серйозними розмовами. Нічне небо Карпат, зі своїм неймовірним світлом зірок, гори, ліси, поля, річки і, що більш головне, люди навколо, подарували мені величезну кількість позитивних емоцій і заряд гарного настрою.

Спасибі за те, що мені вдалося побувати там з усіма, це було неймовірно круто.

img_0982_0982_

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.