Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Визначено представника молоді Комітету AIDS 2018!

Оновлено

У липні я вчилася, дивилася фільми й гортала яскраві фоточки з 21-ї Міжнародної конференції AIDS в Дурбані. А в один день мені на пошту прийшов лист від Міжнародної Благодійної організації «Східноєвропейське й Центральноазіатське Об’єднання ЛЖВ».

Цей важливий лист прийшов усім хлопцям з Teenergizer, адже питання було надзвичайне: хто з молодих активістів готовий представити весь регіон ВЕЦА в складі Координаційного Комітету 22-ї міжнародної конференції зі СНІДу? Складно було повірити, що така можливість дійсно існує: підліток представником молоді в організаційному комітеті події, яка збере близько 20 тисяч учасників з усього світу?

Здивування не завадило мені приєднатися до інших наших хлопців і у своєму листі запропонувати власну кандидатуру. Англійську я знаю непогано й на зустрічі в Амстердам, локацію AIDS 2018, у мене буде можливість їздити. Активності й лідерських якостей начебто теж досить…

Відповідь прийшла через 8 днів. «Правління Євразійського Teenergizer постановило делегувати в центральний координаційний комітет конференції Надю Дубчак»…, – прочитала я і зрозуміла, що починається складна, але цікава робота. Як одна з 18 кандидатів з усього світу, я повинна була переконливо показати, що стану цінним елементом Комітету. Це був годинник написання біографії, заповнення анкет, розповідей про мій досвід, важливих телефонних розмов, представлення аргументів і створення відео, у якому я дуже намагалася довести, що мої 17 років – це двері до кращого доступу до інформації про підлітків і молоді всього нашого регіону ВЕЦА.

Комбінувати процес підготовки до вступу в США і стаціонарне навчання в Українській Академії Лідерства виявилося б занадто складним завданням, тому я була повинна відмовитися від статусу її студента. Однак, це ніяк не впливає на майбутній робочий зв’язок як мене, так і Teenergizer з цим чудовим проєктом і його підлітками-учасниками.

Чергова, уже фінальна відповідь прийшла пару днів тому. Зараз я дуже рада розповісти вам, що я – Представник молоді Координаційного Комітету AIDS 2018. Можна бути підлітком і робити щось значуще. Перша зустріч Комітету вже 21 жовтня, і я готова працювати. Хочу сказати, що для Комітету важливий голос кожного підлітка регіону ВЕЦА! Я постараюся почути кожен із них, щоби робота Комітету була найбільш ефективною, а Міжнародна конференція AIDS 2018 стала черговим успішним рухом у всесвітній боротьбі з епідемією ВІЛ.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.