Заціни, ми вже 26 330 консультацій провели

Активний січень. Можливості на 2017 рік!

Обновлено

У новий рік із новими грантами й новими можливостями. Teenergizer зробив для вас добірку того, у чому варто й потрібно взяти участь у січні 2017!

Модель ООН – це синтез наукової конференції та рольової гри, у ході якого студенти та учні старших класів відтворюють роботу органів цієї Організації, набувають дипломатичних, лідерських, ораторських навичок і вміння приходити до компромісу.

Дедлайн подачі заявок: 5 лютого 2017 року

Дати проведення: 3-5 березня 2017

Місце проведення: Львів

Ціна: 800 гривень

Докладніше

Програма для учнів шкіл до 11 класу включно, які хочуть навчатися в США

Початок відбору: середина-кінець січня

Докладніше

Організація AIESEC- створює міжнародні можливості для молоді. Учасники зможуть бути частиною команди однодумців, спілкуватися з іноземцями всього світу і відкривати свій справжній потенціал.

Де: Київ, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Маріуполь, Одеса, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Вінниця, Чернівці, Кропивницький (Кіровоград), Миколаїв, Херсон, Полтава, Чернігів

Дедлайн подачі заявок: 15 січня 2017 року

 

TOEFL – тест на знання англійської мови, який є обов’язковим для неангломовних іноземців для вступу до ВНЗ США, Канади, а так само Європи та Азії.

Де: Онлайн

Початок курсу: 25 січня 2017 року

Докладніше

ССС – це група високо замотивованих школярів, у яких є мета вступити до ВНЗ США. Це – колективна платформа з різноманітними сесіями з написання есе, репетиціями інтерв’ю, семінарів та підготовкою до тестів.

Дедлайн: 16 січня 2017 року

Докладніше

Грант у розмірі $40 000 для учнів випускних класів, які мають високу академічну успішність

Дедлайн: 15 січня 2017 року

Докладніше

Президентська стипендія в розмірі $25,000 на рік для тих, хто вступає в університет перший раз і збирається отримати ступінь бакалавра

Дедлайн: 1 лютого 2017 року

Докладніше

Онлайн-курс від Coursera для абітурієнтів із різних країн. Представники приймальної комісії університету повідають слухачам про процес розгляду і відбір кандидатур, а також розкажуть про тонкощі подачі заявок до вузів США.

Початок курсу: 13 лютого

Докладніше

 

Clark University у США виділяє стипендії іноземним абітурієнтам. Стипендія складе від 5000 до 25000 $

Дедлайн: 15 січня

Докладніше

Science Without Borders Challenge – це міжнародний конкурс мистецтва, який націлений на те, щоб учні сприяли збереженню, захисту і відновленню світового океану і водних ресурсів. Тема конкурсу Science Without Borders Challenge звучить так: «Унікальні види, що живуть у рифах». Переможці конкурсу отримають грошові призи.

Дедлайн: 24 квітня 2017 року

Докладніше

Конкурс присвячений турботі про екосистему океану. Робота повинна бути спрямована на вирішення проблеми забруднення океану, це може бути: малюнок, вірш, твір, або відео. Основне завдання – привернути увагу слухачів, читачів, або глядачів до даної проблеми. Переможці конкурсу отримають грошові призи.

Дедлайн: 19 червня 2017

 

Докладніше

Конкурс відео-роликів (не більше 60 секунд), присвячених зростанню населення планети. У відео необхідно висвітлити одну з основних проблем: зміна клімату, стан океану і стрімка урбанізація. Переможці конкурсу отримають грошові призи.

Дедлайн: 23 лютого 2017

Докладніше

 

Конкурс картин, ілюстрацій і малюнків, на яких відображений світ, у якому «всі різні й кожен – індивідуальність». 45 малюнків і картин будуть відібрані для участі у виставці. Переможці конкурсу отримають грошові призи.

Дедлайн: 10 січня 2017

Докладніше

Автор збірки:  Лада Потрібна 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.