Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Ах, це трешове XIX століття!

Оновлено

Перша відома нам фотографія була зроблена в 1822 році. Відтоді минуло аж 195 років, але як виявилося, зображені емоції та ідеї на багатьох знімках не змінюються з плином часу. У цій статті-спостереженні ви побачите, що підлітки 2010их, на знімках зроблених на Айфони або цифрові фотоапарати, не сильно відрізняються від підлітків 1800их, знятих на аналогові камери.

 

Вечірки були завжди і, по суті, не змінилися. Підлітки також горланять пісні, танцюють не шкодуючи ніг і веселяться. Єдина різниця в тому, що раніше це були «вечори», а зараз – «вписки».

 

Танці були завжди, і не тільки на вечірках. Ось тільки якщо раніше армійські хлопці танцювали козачок, то зараз танцюють Harlem Shake.

 

Молоді люди теж не сильно змінилися. Якщо є гарне тіло, то чому б їм не похвалитися, позуючи топлес?

 

Куріння теж було завжди. Багато підлітків із різних куточків планети курили і продовжують палити. Раніше молоді люди задумливо диміли трубку, а зараз задумливо видихають водяну пару після тяги вейпу.

 

А тепер про підворіт. Напевно, якби у 1800их було також тепло, як столичної зими, стиляги того часу визначено б носили підворіття. А як ви думаєте?

 

Ризик і біль теж завжди були на піку моди. А де крутизна, там і татухи! Панянки завжди йшли в ногу з чоловіками, тому незворушне обличчя і тримання марки під час роботи симпатичного майстра збереглися й донині.

 

А що вже там говорити про загадковість і флірт на фото! Цей погляд і поза так і кажуть: «Запросіть мене на бал, пане» або ж «Ей, пане, поставте лайк».

 

Якщо все пройшло вдало, то вам і лайк поставили, і на бал покликали. А після цього що? Правильно, весілля! Але тут головне, щоби ваш вираз обличчя був більш завзятий під час фото. Вирази осіб нещасних молодят не зміняться на віки віків.

Ліза Коломієць

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.