Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Активний липень

Оновлено

Літо найбільш благодатний час для саморозвитку! Не упустіть свою можливість.

Щербенко Арт Центр оголошує про прийом заявок до п’ятого конкурсу молодих українських художниківМУХі 2017.

ЩО СЛІД ЗРОБИТИ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В КОНКУРСІ?

Зібрати щонайменше 3 свої мистецькі проєкти (що мають відношення до сфери contemporary art), завантажити правила конкурсу, ознайомитись із ними, завантажити та заповнити анкету учасника й відправити її разом із візуальними матеріалами нам на електронну адресу, вказану на сайті.

Для того, щоб отримати анкету конкурсанта, перейдіть за посиланням.

З метою підтримки та розвитку молодих талантів та отримання ними актуальних знань у сфері дизайну, в SVC засновано по одному безплатному місцю й одному зі знижкою в 50 % для студентів/випускників художніх ВНЗ на навчальні курси:

Експериментальний шрифт: нові можливості для дизайну (Дедлайн подачі заявок: 21 липня)

Експериментальна практика: робота з вільною композицією (Дедлайн подачі заявок: 4 серпня)

Практикум по колажу: авторський курс Наталії Синьопупової (Дедлайн подачі заявок: 11 серпня) 

Подати заявку на навчання можна на будь-яку з трьох програм. Відбір проводиться за результатами есе і творчому портфоліо (вказати посилання на ресурс із портфоліо).

Проєкт «Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією», який реалізується аналітичним центром Centre for European Policy Studies (Брюссель) у партнерстві з аналітичними центрами: Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (Україна), Експерт-груп (Молдова), Реформатікс (Грузія), оголошує конкурс есе (до 3000 слів) для молоді (до 30 років) з Грузії, Молдови та України на будь-яку актуальну тему, що має відношення до Угоди про асоціацію між їх країнами та ЄС.

Есе повинні бути написані англійською мовою, хорошої аналітичної та лінгвістичної якості, та присвячені темі, у межах якої автор може продемонструвати глибину своїх знань, досліджень або професійний досвід. Есе повинні мати цікаву аргументацію або пропозиції. Ті есе, які перемогли будуть опубліковані на порталі www.3dcftas.eu.

Крім цього, автори найкращих есе отримають грошовий приз у розмірі 500 євро.

Дедлайн: 31 серпня 

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ спільно зі Школою Bird in Flight запрошує українських фотографів узяти участь у портфоліо-рев’ю у рамках виставки»Крістофер Макос: Доба Енді Воргола», на якому вони матимуть унікальну можливість показати свої роботи та отримати компетентні коментарі від зірки американської фотографії Крістофера Макоса, до якого приєднаються фотограф Пол Солберг та кураторка Школи Bird in Flight, мистецтвознавиця Аліна Сандуляк. Найкращі роботи будуть опубліковані у виданні Bird In Flight у розділі Критика.

Учасників портфоліо-рев’ю відбере особисто Крістофер Макос на основі мотиваційних листів та портфоліо. Максимальна кількість учасників – 20. Тривалість розмови з кожним рев’юером – 20 хвилин.

Дедлайн: 14 липня 

Основи програмування – це курс, програма якого спеціально розроблена для людей без попереднього досвіду у сфері програмування.

Завдяки цьому курсу Ви маєте змогу познайомитись із фундаментом на якому базується програмування та отримати інформацію, що дуже знадобиться в подальшому навчанні.

Головний акцент ставиться саме на практичні заняття, тому кожен слухач курсу окрім необхідної теорії розпочинає безпосередньо програмувати – самостійно створює цикли, масиви та алгоритми для вирішення конкретних завдань.

Окрім того курс Основи програмування дає змогу усвідомити різницю між різними мовами програмування завдяки чому Ви зможете обрати той напрямок зі світу ІТ технологій, який підходить саме Вам.

Дедлайн: 10 липня 

Щороку Docudays UA готує до випуску каталог українських документальних фільмів, продакшн-компаній, студій, кінофестивалів та дистриб’юторів неігрового кіно.

До каталогу ввійдуть фільми та кінопроєкти 2016 – 2018 років випуску, а також роботи, що перебувають зараз на етапі розробки й виробництва. Важливо, аби Україна була зазначена як країна виробництва (основна чи як копродукція). Для подання свого фільму потрібно скачати анкету, заповнити її та надіслати разом із додатковими матеріалами на вказану в анкеті адресу.

Дедлайн: 28 липня 

DLA Piper запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі для студентів-правників, під час якого зацікавлені студенти будуть оцінюватися в різних галузях та отримають можливість практичного використання отриманих знань.

Вимоги:

– бути студентом юридичного факультету будь-якого українського ВНЗ денної форми навчання, починаючи з четвертого курсу і вище;
– підготувати та подати заявку на участь у конкурсі, копію залікової книжки за всі роки навчання, письмову роботу на одну з зазначених тем або кейса до 10 липня 2017.

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та громадська організація Global Office запрошують студентів до участі в першомулітньому таборі «YOU Camp – Youth, Opportunities, Unity». Табір проходитиме з 1 до 5 серпня 2017 року. 100 студентів – 50 з тимчасово переміщених ВНЗ з окупованих територій Сходу України та 50 з університетів інших регіонів – зберуться разом для розробки проєктів із метою покращення та об’єднання країни. Також YOU Camp надасть можливість учасникам для індивідуального та професійного розвитку.

Дедлайн: 12 липня

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.