Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

7 геніальних сайтів для любителів музики

Оновлено

Унікальні ресурси для вашого натхнення.

  1. Radiooooo

Музичний сервіс Radiooooo – справжня музична машина часу. Потрібно тільки визначитися зі сторіччям і місцем на земній кулі, і ваша подорож почалася. Ви не тільки зможете отримати найповніше уявлення про світову музичну культуру з початку ХХ століття, але і, можливо, відкриєте для себе чарівність тайських мотивів 70х.

  1. Music Map

Як Ви вже здогадалися, хоча ні, ви помиляєтеся. Music Map не має нічого спільного з географією нашої планети, хоча проєкт і створювався в рамках gnod (the global network of discovery). Цей сервіс допоможе вам знайти виконавців, творчість яких припаде вам до смаку.

  1. Listen to Wikipedia

Listen to Wikipedia – дивний сайт, дуже зайде аудіалам. Незвичайна звукова ілюстрація Вікіпедії. Поява кожної нової статті в електронній енциклопедії відображається специфічним звуком, який змінюється від якості та значення матеріалу. Моя фантазія ніколи це не перевершить!

  1. Every Noise at Once

Дуже серйозний сервіс, з ґрунтовним підходом до музики та її структурування. Every Noise at Once – це також своєрідна карта, яка об’єднує понад 1200 жанрів. У нижній частині сторінки описано організацію жанрів: внизу розташовані більш органічні, вгорі – більш механічні та електричні, зліва – атмосферні, праворуч – життєствердні. Ось у такій системі координат творці проєкту пропонують досліджувати музичний світ. Потрібно просто навести на будь-який із жанрів, щоби прослухати відповідну 30-секундну доріжку й отримати інформацію про виконавця.

  1. Audiotool

Audiotool – сервіс, що дозволяє створювати музику онлайн. Багатофункціональний сайт для тих, хто шарить, або просто має велике бажання музикувати.

  1. Unhearit

Ідея сервісу Unhearit проста, як і все геніальне – якщо до вас пристала пісня, просто витісніть її з голови ще більш приставучою мелодією.

  1. Deezer

Закінчую збірку одним із найбільш практичних сервісів – Deezer. Тут ви зможете знайти улюблені пісні завантажити їх у свою добірку, а також слухати добірку друзів. Дуже круто, що сайт аналізує ваші музичні уподобання і пропонує популярні добірки інших людей зі схожим смаком. Почуєте багато нових виконавців.

 Слухайте свою улюблену музику із задоволенням: )

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.