Заціни, ми вже 49 193 консультацій провели

Булінг – важлива проблема для дітей. ЮНІСЕФ починає кампанію проти булінгу

Обновлено

За своє життя я змінила не одну школу, але найбільш пам’ятною все ж залишилася гімназія, у якій я провчилася з 5 по 9 клас. Можливо, це був такий особливий вік, коли ти вже досить усвідомлений, але все ще не занурюєшся в дорослий світ проблем, а може бути в цій школі і справді була якась особлива атмосфера, тим не менш, тоді був найвеселіший час у моєму житті. Так я вважала дуже довго, але зараз, згадуючи наші розважалочки, я розумію, що «весело» було далеко не всім. Одного разу ми запхали повненьку дівчинку у вузеньку фізкультурну шафку. Дуже тупо згадувати про це. Просто хочеться, щоб у вас вийшло проаналізувати ваші дії не на третьому курсі університету, а трохи раніше.

У липні 2017 року ЮНІСЕФ провів дослідження і представив статистику, відповідно якої 67 % дітей віком від 11 до 17 років стикаються з проблемою булінгу. На території України 24 % дітей – стають жертвами знущання, і майже половина (48 %) з них нікому не розповідають про це. Ситуація ускладнюється великою кількістю вимушено переїхали дітей зі Сходу, які найчастіше стають мішенями знущань.

У чому ж проблема, чи що не так із дітьми? Фахівці ЮНІСЕФ вважають, що однією з причин такої поведінки є недостатня обізнаність дітей та батьків про болючі наслідки булінгу. Дитячий фонд почав цілу компанію проти цього роду насильства, ядром якої став сайт: stopbullying.com. Там ви можете дізнатися набагато більше про булінг із боку дитини й батька, пройшовши тест «Розпізнай булінг».

Пройти тест

За матеріалами UNICEF Ukraine

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.