Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Активні вихідні в Києві

Оновлено

Два насичених дні з добіркою подій від Teenergizer.

На фестивалі молодим хлопцям розкажуть, що ж таке «третій сектор», чим там займаються, як він змінює світ і чому він «третій». Тут громадські організації залучатимуть волонтерів і стажистів, які змінять країну і весь світ. І Teenergizer теж буде там. Приходьте! Потусим разом.

Gepostet von Громадський Хаб am Sonntag, 5. November 2017

Коли: 18 листопада з 13:00 до 20:00

ДеІзоляція

Регулярний Всеукраїнський зліт колекціонерів вінілових платівок, платформа для спілкування аудіофілів і просто цінителів музики. На Гостей чекають оригінальні вінілові платівки різних років, нові видання, меморабілія, музична література та аксесуари, консультації фахівців з аудіотехніки.

Коли: 18 листопада

Де: Sentrum

Кіномани зазвичай ніч із суботи на неділю проводять разом за переглядом фільмів. Цього разу в програмі: «Перелом», «Мовчання ягнят», «Знайомтеся, Джо Блек».

Коли: 18 листопада, початок о 23:00

ДеЦиферблат

На фестивалі виступлять Ніна Матвієнко, проєкт Jazz Kolo, Ілларія, Ірина Шинкарук, Олесь Журавчак, Олена Кулик та ансамбль» Дніпро», Роман Гриньков, Taruta, Петро Казков, Тоня Матвієнко, Руслана Лоцман, The Doox Кирило Стеценко та інші виконавці.

Коли: 19 листопада, з 10:00 до 21:00.

Де: Український дім

Автор видатних шедеврів світової культури (Сикстинської капели, статуї Давида) був і живописцем, і скульптором, й архітектором.

Новий фільм про пристрасного і яскравого творця досліджує історію його творчості і створює максимально повний і правдивий портрет великого художника.

Коли: 19 листопада, початок о 15:00

Де: кінотеатр Київ

Проєкт Олександра Ройтбурда» Галантна епоха Просвітництва «називають найбільш абсурдною і глибокою виставкою цієї осені. У проєкті представлена серія псевдоісторичних іронічних полотен, портретів-пейзажів, що зображують філософів від Декарта і Сковороди до Шопенгауера і Троцького.

Коли: з 16 до 29 листопада

Де: ART UKRAINE GALLERY

Photo: Sebastian Curi

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.