Заціни, ми вже 26 330 консультацій провели

Головні події тижня

Обновлено

Уявіть, як сильно змінилося б наше життя, якби в нашому словнику не було б слів «купити» або «вкрасти». Але зовсім недавно вчені зіткнулися з таким випадком на практиці. В одному невеликому поселенні в Малайзіївиявили мову, яка не була відома раніше – джедек. Населення плем «я займається полюванням і збиранням, вони ніколи не зустрічалися з такими поняттями як» злочинність «, відповідно слова» закон «або» суд «їм зовсім не потрібні. Зате в людей багато синонімів до дієслів, щоби помінятися або поділитися. До речі, гендерна рівність так на набагато вищому рівні, ніж у розвинених західних країнах.

І саме на цьому тижні вирішувалося питання, Як же саме полетить людина в Космос, рятуючись від земних катастроф-відповідь: під» Space Oddity «Боуї. SpaceX Ілона Маска запустила носій Falcon Heavy.  Ракета така потужна, що може вивозити вантажі на Місяць або на Марс тоннами. І першим пасажиром став червоний електромобіль Tesla Roadster з манекеном у скафандрі всередині. Під час польоту в автомобілі грала відома пісня Девіда.

6,5 мільйонів людей з усього світу випали на 9 днів у нестримні веселощі. Здогадалися в чому справа? У Ріо-Де-Жанейро почався карнавал! У феєричній дії задіяно величезну кількість людей, враховуючи, що населення міста 6,3 мільйона. Порадіємо ж за них, хоча іноді гуляння призводить до проблем. Економіка від цього м’яко сказати страждає.

Photo: NewWest Media

Але святкування не затемнює церемонію відкриття зимової Олімпіади-2018. XXIII Зимові Олімпійські ігрипроходять з 9 по 25 лютого 2018 року в місті Пхенчхані, Республіка Корея. Церемонія відзначилася технологічністю сцен. Організатори використовували технології доповненої реальності та 5G.

Сподобалися наші новини? Або ви читаєте тільки NYTimes? Ну так, ми розуміємо, у них навіть новини інтерактивні. Газета The New York Times вперше додала доповнену реальність в один зі своїх матеріалів. За допомогою програми NYTimes можна відразу після прочитання тексту подивитися на вендінговий автомат із продажу паперової версії видання.

 

 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.