Заціни, ми вже 26 330 консультацій провели

Новини тижня, що минає

Обновлено

Про що ж нині пишуть у газетах.

Наука

Японський дослідник Jun Rekimoto на цьому тижніпредставив свою нову технологію під назвоюChameleonMask, яка дозволяє буквально «надіти іншу особистість». Це дуже практичне пристосування виглядає на маска з планшета, яка надіта на людину-кур’єра. На екрані ж обличчя користувача, який усе бачить, розмовляє й управляє рухами кур’єра, валяючись вдома на диванчику.

Кіно

Ми дізнаємося все більше подробиць про новий фільм Квентіна Тарантіно. Ключовим героєм стане молодий Роман Поланскі. Дії картини розгорнутися в 1969 році. Леонардо Ді Капріо вже погодився зніматися у фільмі. Так що чекаємо наступного року, у якому нам і обіцяють уже показати картину.

Photo: Tommaso Boddi / WireImage

Природа

Французькі вчені довели, що косатки здатні імітувати звук людської мови. 16-річна Вікі дуже швидко вчиться вимовляти слова англійською: «привіт» (hello), «поки» (bye-bye) і кілька цифр. Ні для кого не секрет, що це одні з найрозумніших морських звіряток, і вони тепер спілкуються між собою за допомогою звуків.

І маленька сумна новина: у Новій Зеландії померла самотня пташка у світі. Олуша жив сам, на покинутому вже 40 років острові. Співробітники природного заповідника встановили бетонних копій пташок, щоби хоч якось скрасити цю сумну картину.

Культура

А хто зацінив новий Театр на Полоді в Києві? Цю грандіозну споруду номінують на премію Building of the Year від архітектурного видавництва ArchDaily. Хоча від України висунули близько двох десятків проєктів, цей – наш фаворит. Так як від нього можна дійти пішки до нашого офісу.

Здоров’я

До цікавого висновкупривели дослідження американських вчених: схильність до зайвої ваги й ожиріння може привести не тільки генетика, а й соціальні фактори. Може вам це й так було ізветно… але! Новий новий у тому, що: чим сильніше в суспільстві навколо сім’ї поширене ожиріння, тим вище ймовірність зайвої ваги в дітей і батьків. Тому якщо навколо вас усе вибирають не надто здорове харчування, то ви теж у зоні ризику.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.