Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Секс-тиждень дані Столбунова в Таїланді

Оновлено

Історія про те, як наш активіст уперше побачив Бангкок, секс на вулицях, буддистських ченців і на міжнародній зустрічі побував .

UNAIDS і міжнародна коаліція молодіжних організацій The PACT зібрали стратегічну зустріч у Бангкоку, Тайланд.  Данило Столбунов-представник і співголова коаліції в одній особі-представив на зустрічі Україну і Східну Європу й Центральну Азію.

Бангкок – місто контрасту. Момент, який відразу кидається в очі й підриває мозок підлітку з України – скрізь секс. Люди дуже відкрито до нього ставляться. Його тут продають, купують, показують і дивляться. Але це тільки одна сторона міста. Поки йдеш по вулиці через кожні 50 метрів зустрічаєш ченців, що поклоняються Будді на компактному святилищі, а потім однооких дядечок, що пропонують тобі подивитися пінг-понг шоу (для довідки: пінг-понг шоу – це майстерність володіння піхвою). Розвинена інфраструктура міста змінюється ринками, побудованими з палиць, гілок і пластику.

Ще про контрасти. При всій відкритості до сексу, зареєстровані випадки, коли молодих дівчат виганяли зі шкіл, якщо дізнавалися, що вони вагітні. У Таїланді проживає 450 000 людей живуть із ВІЛ. З них 4100 це діти й підлітки до 14 років. 6400 нових випадків на рік. Це багато.

Саме в Бангкоку раз на два роки відбувається глобальна зустріч найкрутіших молодіжних ініціатив з усього світу. До Коаліції The PACT входять 80 молодіжних організацій, що працюють у сфері сексуальної освіти та профілактики ВІЛ. представник Тінерджайзер Даня Столбунов у 2017 році став співголовою коаліції. Так що в цьому році без нього ніяк не обійшлися. Зустріч була присвячена плануванню кампаній, обговоренні стратегічних завдань, оцінці результатів проєктів і подібним важливим штукам.

Зустріч тривала тиждень. Представники з Азії, Африки, Європи, Латинській Америці, завдяки нам ще й Регіон ВЕЦА під’їхав. Учасники представляли організації, що займаються доступом до лікування для підлітків, профілактикою насильства серед молодих дівчат, профілактикою ВІЛ серед підлітків, освітою.

Два дні учасники представляли досягнення в рамках роботи над проєктом ACT! 2030 . Це такий глобальний рух молодих людей, які виступають за свої права на освіту та послуги в області сексуального та репродуктивного здоров’я. Класний приклад – Болгарія.  Завдяки масштабним опитуванням серед школярів одна організація змогли представити уряду аргументи на користь сексуальної освіти в школах. Хлопці домоглися свого, і зараз болгарські школярі слухають курси про репродуктивне здоров’я. Важливо, що кампанію ACT!2030 намагаються запустити і в Східній Європі та Центральній Азії, не без участі Тінерджайзера!

Ще один суперський досвід візит в офіс Фонду Планування Сім’ї (IPPF). Він існуємо 48 років, і – це «вау». Вони ведуть діалоги з місцевим Парламентом про сексуальні права, репродуктивну освіту та епідемії. У них 10 представництв у маленькому Таїланді, три з яких у Бангкоку. У країні вільно й безплатно тестують на ВІЛ у клініках, роблять аборти законно й доступно. Якщо дівчина піддається насильству, то вона дуже просто може прийти й отримати допомогу. Налагоджена робота консультантів, психологів і працівників «аутріч», у яких, до речі, на вулицях найбільше роботи – сексу то повно кругом. При вході в кожну клініку обов’язково висять на видному місці Всі права клієнтів. У всіх є дуже якісні сторінки в соціальних мережах. Ось, що називається «дружній» підхід.

В результаті зустрічі ми виконали поставлені завдання: з’явився план для наступних лідерів і розподілені завдання між відповідальними за цілі коаліції, написані завдання з майбутньої конференції AIDS2018 і план підготовки в наступних виборах лідерів The РАСТ.

Для Тінерджайзер ця поїздка принесла хороший досвід і хороші перспективи розвитку. Зовсім скоро ми вирушимо на зустріч Міжпарламентського союзу в Женеву й розповімо вам про нові проєкти! Стежте за новинами.

 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.