Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Чому потрібно їхати в Амстердам наприкінці липня?

Оновлено

А ви вже бачили програму Конференції? Але ми пропонуємо трохи відволіктися від активістської діяльності, і максимально насолодитися Амстердамом у вільний час. Так ось, час починати планувати свою власну культурну програму.

  1. Pride Amsterdam

Саме наприкінці червня в Амстердамі пройде одне з найбільших і найкращих святкувань рівності, до якого приєднаються більш 350 000 гостей. Місто стає схожим на яскраву веселку: танцювальні вечірки, покази фільмів, спортивні заходи, дебати, виставки та багато іншого. Кульмінацією фестивалю стане всесвітньо відомий Canal Parade!

  1. Robeco SummerNights

Два місяці (липень і серпень) в Амстердамі буде проходити фестиваль Robeco SummerNights, у рамках якого відбудеться безліч концертів музики самих різних жанрів. Чудове раслабленіе після конференції. Програму можна подивитися тут.

  1. Фотовиставка «Streets of the World»

Фотожурналіст Jeroen Swolfs протягом 7 років подорожував по світу, відвідав 195 країн і готовий представити 195 дивовижних кадрів. Так що якщо у вас буде час, загляньте в амстердамськиймузей фотографії.

  1. Незвичайні музеї

Ця новина може вас шокувати, але в Амстердамі є ще Класні музеї крім Музею Ван Гога, Рембрандта і Рейксмузеума. Тут близько півсотні музеїв: більше, ніж у будь-якому іншому місті світу, у тому числі присвячені історії сексу, наркотикам, мистецтву татуювання. Маленький лайфхак: так як в Амстердамі в липні якраз розпал туристичного сезону, краще купувати квитки заздалегідь онлайн, на сайті музею.

  1. Ботанічний сад

В Амстердамі знаходиться один із найстаріших у світіБотанічний сад (заснований в 1638 році). Хоча літо у величезних оранжереях панує цілий рік, добре побувати тут у липні й подивитися на цвітіння латаття.

Photo: likealocalguide.com

  1. Зоопарк

Зовсім не далеко від ботанічного саду знаходиться зоопарк, але це занадто вузька назва для цього місця. Швидше це «парк землі», що об’єднує зоопарк, акваріум, оранжереї й навіть планетарій. Дивовижне місце, дня не вистачить, щоби це обійти.

  1. МІСТО

У будь-який час року, дня й ночі гуляти по Амстердаму прекрасно! Навіть якщо не ходити по музеях, парках і виставках, ви не витратите час даремно.

Illustration: Rade Tepavčević

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.