Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

«Увірватися» саме за себе не «увірветься»: керівництво тусовщика.

Обновлено

Любите рухати й хочете у своїй локальній тусовочці бути найдосвідченішим тусером? У мене для вас є кілька рекомендацій. Адже хороший тусовщик – це в першу чергу безпечний тусовщик!

По-перше, знай, що ти вільний робити те, що хочеш. Ніхто не має права тебе засуджувати за те, що ти робиш. Просто прийми той факт, що ти отримуєш досвід і експериментуєш – з рейвами, патюнями, речовинами. Це абсолютно нормально. Але! Непогана задумка для татухи: «Ти можеш робити все, що хочеш, і нести за це відповідальність».

Знай, куди й на що йдеш – особливо, якщо хочеш піти кудись у перший раз. Вдома, приміряючи цибулю, пошукай і послухай діджеїв, яких анонсував клуб. Іноді буває так, що дати піти танцювати, а приходивши, скажімо, на Noize-festival, де грають не ритми, а трансові частоти. Там на тебе подивляться дивно. І швидше за все широкими зіницями.

Ще один плюс у тому, що якщо на вході тебе зупинять, посумнівавшись в» чистоті «твоїх намірів, тверезості або віці-ти зможеш сказати: «Хлопці, я ось знаю кожну ноту цього виконавця, я фанат, пропустіть», – і це може спрацювати.

Зроби кожну зарубу особливою. Це до питання про луку. Є класна практика: перед тим як їхати на двіж заскакувати в найближчий секонд-хенд, щоб одягнутися. Вибирай дивні наряди, які до цього не носити.  Це наповнить кожну тусовку особливою святковою атмосферою. Стався до одягу, як до роби-ніколи не знаєш, що може статися, тому краще Одягни те, що не шкода потоптати, втратити, комусь дати поганяти або провтикати. Але цибуля – це не тільки одяг. Я, наприклад, пишу маркером різні милості на обличчі, наношу блискучий гліттер, ношу окуляри без скла. Обов’язково купи бананку й носи в ній телефон, ключі, сигарети і т. д.

Не будь один. Будь лідером, прояви ініціативу – збери двіжуху. Бери із собою людей, з якими приємно відриватися, тих, хто вміють танцювати, тих, хто не напружується й не напружує тебе. Танцювати в колі на рейві – дуже весело. Можна влаштувати костоломний слем своєю двіжухой. Плюс завжди з кимось можна вийти подихати, відправитися в магазин, постояти в черзі. На шляху на тусовку будь активним, заряджай усіх на треш і Чад. Телефон тримай при собі.

Найцікавіше. речовини. Згадай про правило № 1-будь відповідальним. Розпитай у більш досвідчених друзів, на які види вечірок що прийнято вживати. Але, секрет у тому, що на будь движухе можна упоротися зловити «вайб» без речовин. Я навіть рекомендую спробувати сходити послухати техно музику заради ритмів. Тінерджайзер не рекомендує вживати наркотики. Але якщо взявся за це – зроби це професійно.

Перед вживанням вивчи речовину:

  • На які органи впливає (у випадку, якщо в тебе потенційні розлади, дивись не нашкодь собі)
  • Чи не може речовина викликати алергію або» лікарська взаємодії «з іншими препаратами. Ось я, наприклад, п’ю АРВ-терапію, і багато речовин мені протипаказані.
  • Сумісність з іншими речовинами. В інтернеті повно матеріалів на цю тему. Але я рекомендую ось цю табличку. Вона допоможе легко розібратися, чи можна змішувати ті чи інші речовини:

Якщо вживаєш, особливо в перший раз, тримай ближче товариша або подругу. Якщо розумієш, що тобі стає некомфортно і тріп потихеньку набуває негативного характеру – міняй локацію. Іди туди, де менше інформації. Взяв друга / подругу і вийти за територію посидіти/почекати. Теж рекомендація – не мовчи. Говори вголос про те, що з тобою відбувається, так тобі буде простіше «натріповаться».

Постарайся дістати речовини до тусовки. На самому заході ціни зазвичай вище. Намагайся робити через більш «досвідчених» знайомих, щоб усе вже було перевірено.

Але ми все ж не рекомендуємо вживати будь-які наркотики.

Нетворкай. На рейвах кльово знайомитися з людьми. Будь простіше, посміхайся й роби компліменти. Це хороший тон. Крім цього, люди навколо-це теж частина твоєї безпеки. У них можна попросити водички, наприклад, або, що не менш важливо – жуйку.

Плавний отдход. Як тільки силушки або дія наркотику закінчуються, потихеньку знижуй темп танців, частіше Пий і Дихай на вулиці. Як тільки розумієш, що мозок і тіло втомлюються – не ламай себе, збирай друзів, охолоджуйтеся. Після тусовки саме те – це зайти в супермаркет купити ряжанки й бананів. Бо здоров’я потрібно підтримувати, особливо в шлунку, якщо ти тусовщик.

Ось це найголовніше, що тобі знадобиться, щоби бути не останньою людиною на районі. Після тусовки добре відпочинь, виспися і співаєш. Кожна «заруба» буде незабутньою, якщо вмієш правильно тусити.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.