Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

5 психологічних тестів, які допоможуть краще зрозуміти себе

Оновлено

Онлайн-тести – це не завжди розважальна тема. Представляємо вам підбірку тестів зі стажем і авторитетом .

Тест СМІЛ (MMPI)

Тест із довгою назвою «Стандартизований багатофакторний метод дослідження особистості». Цей опитувальник покликаний допомогти фахівцеві скласти уявлення про портрет клієнта. Вам теж може бути корисно проаналізувати свій стан за шкалою депресії, шизофренії, маскулінності-фемінності й так далі.

Пройти тест

Тест Люшера

Тест уперше опублікований швейцарським психотерапевтомМаксом Люшером в 1949 році. Вчений вважав, що по тому які перевагу в кольорі робить людина, можна визначити його емоційний стан або ступінь тривожності.

Пройти тест

Тест реакцій Розенцвейга

Суть тесту в тому, щоби допомогти вам визначити, як ви будете діяти в складних і непередбачуваних життєвих ситуаціях. Опитувальник дасть можливість подивитися, як ви реагуєте на невдачу, і на скільки швидко орієнтуєтеся.

Пройти тест

Тест Мюнстерберга

Тест, спрямований на визначення вибірковості та концентрації уваги. Серед літерного тексту, що представляє собою випадкові послідовності букв, є слова. Завдання випробуваного-переглядаючи рядок за рядком, як можна швидше знайти ці слова. Просто? Як би не так…

Пройти тест

Шкала самостійного оцінювання Бірлессона

Тест змушує звернути увагу на абсолютно різні аспекти вашого життя, починаючи зі сну та харчування, і закінчуючи можливістю постояти за себе. Можливо, ви будете здивовані тим, що дізнаєтеся про себе.

Пройти тест


Вдалого проходження тестів. Консультант Teenergizer з радістю обговорять ваші результати або дадуть відповідь на будь-яке питання, якщо буде така потреба. звертайтеся!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.