Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Для найактивніших

Оновлено

Столиця не зменшує ритм! Будь у темі всіх крутих можливостей – заглядай у нашу добірку:)

Велика руханка «Пірнай у спорт»

6 квітня о 10.00. Зустрінемось у Маріїнському парку (навпроти Маріїнського палацу)? У програмі: бадьора руханка від супер тренерів, топ лайфаків про здоровий спосіб життя від видатних спортсменів та відомих людей, 1 км бігу із зіркою (secret guest) та розіграш призів та виступ зірок.

Коли: 6 квітня о 10:00
Де: Маріїнський парк

 

Ukraine Global Scholars

Кожний український школяр чи школярка, який/яка зараз навчається у 8-11 класах школи, володіє англійською мовою, не має змогу покрити вартість консультантів із закордонної освіти, мріє про топовий навчальний заклад та воліє повернутися в Україну після навчання та п’ятирічного досвіду за кордоном, має спробувати свої сили!

Дедлайн: 31 березня

 

Літній табір MASCOT

Хочеш зробити щось корисне для України цього літа? Розкажи чому і спробуй себе в якості волонтера табору MASCOT в Тернополі.

Дедлайн: 29 березня

 

Комунікації для соціальних змін: версія покоління Z

Комунікуй та змінюй! Перший в Україні онлайн-курс із комунікацій для соціальних змін для молоді. Простий і доступний інструмент соціальних змін сьогодні – це комунікації. Сторітелінг, блогінг, інструменти роботи із партнерами, розвиток персонального бренду та багато іншого корисного зі світу професійних комунікацій у онлайн-курсі від ЮНІСЕФ Україна, Practicum та Українського католицького університету.

YouthSpeak Forum Ukraine

Під час Youth Speak Forum 2019 учасники познайомляться разом із представниками бізнес сектору, влади та громадських організацій і обговорити нові перспективи для молоді. Використовуй промокод media та отримуй 20 % знижки на квиток ;)

Коли: 21 квітня
Де: Київ

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Уже вкотре доументальне кіно робить крок назустріч глядачам. Не чиніть спротиву та долучіться до фестивалю! Щось несподіване чекає!

Коли: 23-30 березня
Де: кінотеатри Києва

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.