Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Комунікації – це важливо!

Оновлено

Світ навколо – люди. Люди скрізь і кожен день, люди завжди й у будь-який момент. Саме тому бути успішною людиною сьогодні означає бути майстром комунікації.

Почавши займатися громадською діяльністю, я опинилася серед проактивних, відкритих і натхненних людей. Перебувати в такому колі спілкування й не змінюватися особистісно виявилося неможливо! Кожна людина з оточення впливає на формування мого «Я», і, звичайно, чим більш ця людина освічена, знає, позитивний, тим більше такої стаю і я сама.

Для лідера надзвичайно важливо бути розвиненим у всіх сферах, і що, як не нетворкінг, є найкращим і найефективнішим інструментом для цього? Через спілкування ми отримуємо, а головне – запам’ятовуємо максимум інформації.

Люди-головне джерело посилення й розвитку маст-хев скіллів.

Про людей ми немов обточуємося, стаємо більш усвідомленими, досвідченими, справжніми й щирими. спілкуваннястаєкаталізатором особистісного розвитку, і чим вище його якість, тим більший крок уперед можна зробити, отримавши лише пару корисних контактів або завівши кілька нових знайомств.

Лідер знає, що сила людей – нестримна, тому чим ширше його коло спілкування, тим більше він здатний зробити. Для справжнього лідера нетворкінг важливий не тільки через профіт, який можна від нього отримати, а ще й тому, що широке коло спілкування дає простір для зарядки власними ідеями і енергією якомога більшої кількості людей. Адже навички треба не тільки накопичувати, ними треба ділитися, їх треба транслювати у світ, популяризувати і спонукати людей ними користуватися.

Ніколи не знаєш, що може дати одне нове ім’я в списку друзів на Facebook, і так само не знаєш, як може вплинути на знайому людину твоя дія або звичайний пост.

нетворкінг – це своєрідна павутинка, яка пов’язує людей між собою, надаючи можливість поширювати добро й покращувати світ. Він об’єднує людей і дає можливість знайти саме тих, хто тобі потрібен, створює умови для здійснення будь-яких бажань і втілення самих божевільних ідей.

Коли поруч потрібні люди, ніщо не може бути неможливим.

Лідер створює нетворкінг, сам стає його невід’ємною частиною і використовує в ім’я добра, креативу й залучає до цього якомога більше нових облич.

Якою б не була моя нова компанія, нові люди й контакти, люди самі помічають у мені цей вогник любові до спілкування. Люди відчувають відкритість і готовність до сприйняття, тому тягнуться до мене, і коли я бачу, що можу поділитися чимось, будь то можливість, знання, проєкт, ідея, – я намагаюся надати це. Тоді люди звертаються до мене раз за разом, несвідомо я стаю для них лідером думки. А це лише моя комунікабельність і бажання допомогти кожному змінитися і стати кращою версією себе.

Лідерство – це спілкування.

Люди створюють світ самі, тому хто, як не вони самі, у силах змінити цей світ на краще? Залишається тільки знайти один одного й об’єднатися навколо загальної мети.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.