Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Полонянка своєї невинності

Оновлено

Привіт, подружка!
Чи доводилося тобі чути фрази: «До весілля варто почекати! Подумай, кому ти її віддаси! У тебе не було крові? А ти точно незаймана?»

Протягом століть тема дівочої невинностібула прекрасним важелем маніпуляцій суспільства. Тему «невинності» не прийнято обговорювати в країнах пострадянського простору. У той час як школярки у Франції вивчають 3D моделі клітора, нам доводиться покладатися на інтернет, однолітків або порно. Але як можна «втратити» те, чого, по суті, немає? Давайте-но розберемося, чому дівчатка-підлітки живуть у полоні міфів про перший сексуальний досвід, у суспільстві слатшеймінга і чому «замок до якого підходить безліч ключів, поганий замок, а ключ, який відкриває безліч замків хороший ключ» – повна маячня?

Дівочої пліви прийнято вважати своєрідну плівку з дірочкою, яка розривається по час першого статевого акту. Насправді ж, гімен (так називають цю плівочку) – це невелика складка зі сполучної тканини, яка частково закриває просвіт піхви. У кого-то гімен щільніше й більше, у кого-то – малопомітний, настільки, ніби його й немає.

Виглядати пліва може по-різному. Ось так ілюструє гімен Шведська асоціація сексуальної освіти:

 

Безумовно, бувають випадки, коли пліва повністю закрита – тоді потрібне хірургічне втручання. У той же час, народжуються й дівчатка, у яких фізіологією не передбачена така мембрана. До слова, після першого сексу гімен не розривається, як ми часто можемо почути, а просто розтягується і залишається на слизовій після початку статевого життя.

Подружка, ти напевно чула, що перший раз = біль і багато крові? А що, якщо я скажу тобі, що так буває тільки якщо ти недостатньо збудилася або дуже сильно нервуєш? Коли ми думаємо про те, як будемо виглядати в очах партнера, побачить він/вона складочку на животі або прищик на попі – ми нервуємо, через що піхву напружується, роблячи проникнення болючим. Тому найкраща порада в такому випадку – розслабитися, збудитися й отримувати задоволення!

Важливо, щоби ти не забувала, що навіть під час першого сексу потрібно використовувати презерватив, який захистить у першу чергу тебе від захворювань, що передаються статевим шляхом. Трохи крові після першого проникнення – це норма, а ось ціла калюжа крові – це швидше за все кровотеча й тобі терміново потрібно бігти до гінеколога, до якого, до речі, потрібно ходити регулярно, незважаючи на те, займаєшся ти сексом чи ні. У пліви немає терміну придатності, не потрібно поспішати зайнятися сексом, якщо це зробив хтось із твого оточення, і тобі потрібно встигнути. інакше «буде занадто пізно й почнуться проблеми».

І пам’ятай, неважливо скільки років ти займаєшся першим сексом, неважливо буде це по любові або просто тому, що тобі так захотілося. Головне – «твоє тіло-твоя справа» і лише тобі вирішувати, як чинити й кайфувати від життя.

Обіймаю,
твоя подружка

Автор: Шершун Дар’я

PS – якщо захочеш обговорити тему сексуального досвіду, здоров’я або будь-яку іншу, наші консультанти й консультантки готові поговорити:)

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.