Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Самотність впливає на твій мозок

Оновлено

Багато молодих людей проходять через психологічні труднощі через щоденного тиску з боку суспільства. Це часто призводить до того, що ми відчуваємо себе самотніми та ізольованими. Як із цим боротися? Потрібно навчити молодьсправлятися із самотністю й долати ізоляцію.

Как?

Завдяки програмі Erasmus +в Данії був організований молодіжний обмін «Lovely You»на тему ментального здоров’я, самотності та ізоляції.

Erasmus + це програма Європейського Союзу для підтримки освіти, навчання молоді та спорту в Європі.

Erasmus Plusмає можливості для людей будь-якого віку, допомагає їм у розвитку й поширенні їх знань і досвіду в установах і організаціях різних країн.

молодіжний обмін це проєкт європейської молоді з різних країн, щоби разом вони могли вивчати соціальні та культурні відмінності й подібності й підвищувати відчуття європейськості.

Цей обмін забезпечив активності для учасників у форматінеформальної освіти, які проводилися офіційними фасилітаторами, що були відповідальні за навчання, методи і програму в цілому. І тепер ми готові поділитися результатами.

Визначення Всесвітньої організації охорони здоров’я

Ментальне здоров’я визначається як «стан гарного самопочуття, у якому кожен індивід усвідомлює свій власний потенціал, може впоратися зі стресами повсякденного життя, можуть працювати продуктивно і плідно, робити внесок у розвиток своєї спільноти».

Поінформованість

Подивися навколо. Як відчуває себе твій найкращий друг? І як щодо твого сором’язливого колеги? Як щодо тебе?

Сигнал

Хтось схвильований? Або занадто спокійний? Поводиться не так, як зазвичай? Перевір себе теж. Чи не віддаляєшся ти від світу і планів, які мав?

Допомога

Reach out! Заговори з людиною, підбадьорити знайомого, подумай про себе. Тобі не треба лікувати психологічну хворобу, але добре слово – для тебе та інших – має велике значення.

Самотність

Відчуття зв’язку з іншими – частина нас самих і наших потреб. Це людська природа.

Навіть перебуваючи серед людей можна відчувати самотність або на легкому рівні, або на глибокому й постійному. Почуття замкнутості, відчуження або безнадійності може статися за будь-яких життєвих обставин.

Хто в групі ризику?

Самотність сама по собі і відчуття ізольованості впливає на людей незалежно від вікової групи, національності, життєвого досвіду, будь-якого.

Підлітки й літні люди є групами найбільшого ризику, так само як меншини, такі як ЛГБТК + або особи, які проживають у сільській місцевості.

Самотність впливає на твій мозок

Це відчуття не менш важливе, ніж фізичний біль. Його вплив на поведінку було доведено, і воно повинно розглядатися так само, як будь-яка інша психологічна хвороба.

Хочеш про це поговорити? Пиши нашим консультантам і консультанткам.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.