Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Як вижити під час іспитів?

Оновлено

Період сесії, контрольних та іспитів – не найпростіший. Особливо, перед Новим Роком. Але ми знаємо, як пережити його простіше й без сильного стресу.

Іспити та підсумкові контрольні – часті причини для стресу. Від них нікуди не дітися, вони потрібні і важливі, так що ми приготували для тебе кілька порад, як пережити цей непростий період просто.

Отже, почнемо:

 1. Розпиши всі свої справи-зроби розклад.
  Перш за все варто внести туди графік твоїх контрольних, іспитів і заліків. Після цього прикинь скільки часу тобі знадобиться на підготовку до кожного. І не забудь врахувати час на відпочинок, соцмережі, серіали та їжу.
 2. Розділяй і володарюй!
  По можливості, розбий роботу на частини. Наприклад, ти можеш залишити на підготовку 3 дні: вранці прочитати частину, повторити ввечері. Або ввечері прочитати – вранці повторити. А ввечері на третій день зробити тест. Вибирай варіант, який буде зручним саме тобі.
 3. Марш спати!
  Ти можеш сидіти над конспектами 14 годин на день (з перервою на чай), але це не допоможе запам’ятати краще. Це буде не так корисно, як наша попередня порада. Сам згадай, у напівсонному стані ти багато можеш запам’ятати? Подбай про свій організм, дай йому відпочити й настрій на перемогу. На свіжу голову вчитися легше!
 4. Співаєш та попий!
  Здорове харчування й повноцінний сон, як не дивно, – запорука успіху. Постарайся в такі стресові періоди не старатися з кавою, шоколадками й чіпсами. Співаєш здорової їжі: для пам’яті дуже корисно їсти грецький йогурт, горіхи, авокадо, рибу, чорницю й корицю. Перекушуй здорово й пам’ятай, що тобі все по зубах!
 5. Заспокойся й розслабся!
  Так, дивна порада. Не найпростіший, але дієвий! Пам’ятай, що вихід є з будь-якої ситуації: ти можеш здати з першого разу, а на крайній випадок піти на перездачу і здати з другого. Не панікуй і не налаштовуйся на гірше. Якщо давно не відпочивати – виберися до друзів, зміни обстановку або потанцюй. Якщо немає протипоказань, можеш навіть побігати.
  Постався до всього цього простіше, але не валяй дурня. Дотримуйся балансу:)
 6. Не тримай усе в собі.
  Ти – жива людина, у тебе є почуття і відчувати їх – нормально. Якщо потребуєш підтримки, не бійся про це сказати. Тебе обов’язково зрозуміють і підтримають. Якщо що, ми завжди готові поговорити й підтримати – тобі варто тільки написати нашим онлайн-консультантам!

Бажаємо тобі удачі і тримаємо кулачки!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.