Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

10 книг із різдвяним настроєм

Оновлено

Ми знайшли для вас 10 книг, які допоможуть як слід підготуватися до чудес.

Террі Пратчетт « «Санта-Кнур»_$$ $$ - «$$-$$_

Террі Пратчетт « «Санта-Кнур»

У Плоскому світі теж справляють Страшдество, а подарунки дітям приносить Санта-Кнур. Але хто може замінити його, якщо він раптом зникне? Що ж, робота є робота. Неважливо, що посох підозріло скидається на косу, а сам Санта-Кнур схожий на скелет (в буквальному сенсі) і блідий, як Смерть. Книга з іскрометним гумором і сміховинними персонажами. Хо-хо-хо. Щасливого Страшдества!

_$$ $$ - «$$$$ $$$_

Юстейн Гордер « «Різдвяна містерія»

Це й захоплююча книга, і календар. У Норвегії є традиція купувати різдвяні календарі. З 1 грудня щодня діти відкривають маленьке віконце в календарі, за яким заховані шоколадки та іграшки. Кожен день із новою главою книги ви будете дізнаватися, як Різдво й наш новий рік стали такими, якими ми їх знаємо й любимо.

Фенні Флегг « «Різдво й червоний кардинал»_$$ $$ - «$$$  $$ $$$_

Фенні Флегг « «Різдво й червоний кардинал»

Наляканий лікарським діагнозом Освальд біжить на південь, у гостинний Загублений Струмок, щоби зустріти своє останнє Різдво. Життя в містечку розмірене й разом із тим дивне. Це тепла різдвяна казка, повна звичайного чарівництва, яке під силу багатьом. Книга для всіх, хто знудився за добрим словом і красивою історії.

Крістофер Мур « «найдурніший ангел»_$$$ $ - «$$ $$ $$_

Крістофер Мур « «найдурніший ангел»

Місто гуде в передчутті Різдва. І тільки Олена нещасна-ненавмисно припала лопатою колишнього чоловіка в костюмі Санти. Маленький Джош вирішив, що Санта був справжнім, і молився про диво. Автор називає книгу «зворушливою казкою про різдвяний кошмар». Гримуча суміш фільму жахів, іскрометного гумору й різдвяних чудес, які можуть статися з кожним.

Джо Хілл – «Країна Різдва»_$ $ - «$$ $$$_

Джо Хілл – «Країна Різдва»

Святкова жах від сина Стівена Кінга. З дитинства Вікторія Маккуїнн вміла знаходити втрачені речі. У 13 років вона втекла з дому й познайомилася з Чарльзом Менксом-психопатом, який відвозить дітей на роллс-Ройсі з реального світу у свою уяву, країну Різдва, де вони перетворюються в щось. Книга про те, що колись настання свята могло означати прихід страшного.

Федір Достоєвський – «Хлопчик у Христа на ялинці»_$$ $$$ -  «$$  $$ $ $$_

Федір Достоєвський – «Хлопчик у Христа на ялинці»

Жебрак хлопчик напередодні чарівного свята бродить вулицями й заглядає у вікна, звідки ллється тепло і світло й де стоять ошатні ялинки. Хлопчик змушений мерзнути на холодних петербурзьких вулицях, голодний, кинутий напризволяще. Малюка шкода до сліз, але йому пощастить: він все-таки потрапить на новорічну ялинку.

Даніель Глаттауер « «Різдвяний пес»_$$ $$$ - «$$$$ $_

Даніель Глаттауер « «Різдвяний пес»

Макс терпіти не може Різдво, тому і вирішує втекти на Мальдіви. Але заважає його собака Курт, яку ні з ким залишити. А Катрін у Святвечір виповнюється 30. Її батьки не можуть змиритися з тим, що дочка досі не знайшла чоловіка. І тут на горизонті з’являється Курт зі своїм дивним господарем. Ось вона – святкова історія любові.

Микола Гоголь – «Ніч перед Різдвом»_$$ $$ - «$ $$ $$$_

Микола Гоголь – «Ніч перед Різдвом»

Світ завмер в очікуванні великого свята, а люди і всіляка нечисть веселяться від душі. Цієї ночі звичайна баба проявляє відьомську сутність, сільський Коваль може верхи на межі й до самої цариці в столицю злітати, а гордовита красуня – раптом полюбити славного, хоч і простого хлопця. Цієї ночі у світі трапляються чудеса.

Чарлз Діккенс – «Різдвяні історії»_$$ $$ - «$$$$ $$_

Чарлз Діккенс – «Різдвяні історії»

Чарівні, сумні та смішні казки для дорослих. Під кумедними сюжетами про привидів, грішників, чудес і чесних бідняків ховається глибокий психологізм і спритно закручена інтрига. «Різдвяні історії» читатимуть завжди, поки падає сніг і горить вогнями ялинка.

Ернст Гофман – «Лускунчик і Мишачий Король»_$$ $$ - «$$$  $$ $$_

Ернст Гофман – «Лускунчик і Мишачий Король»

Історія Лускунчика зачаровує й надихає нас 200 років. Вона про віру в диво, тієї самої, що живе в кожному з нас. Отже, одного разу в королівській родині народився довгоочікуваний спадкоємець, але через сварку з мишачої королевою прекрасний принц перетворюється на потворного Лускунчика, доля якого – колоти горіхи й чекати. Чекати, поки годинник не проб’є 12 разів.

Матеріал

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.