Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Давай зробимо це безпечно: Вірт, секстинг, кібергрумінг і сексторшен

Оновлено

Пам’ятаєш, зовсім недавно ми говорили про знайомства онлайн? Настав час для теми гарячіше. і це-віртуальний секс або просто Вірт.
це такий вид сексу, коли для взаємодії і спілкування використовується комунікаційне обладнання: телефон, ноут, соцмережі і спеціальні майданчики на зразок Tinder.

Як і в будь-якому іншому вигляді сексу, тут є і свої плюси, і свої мінуси. Щоб уникнути останніх, ми підготували кілька корисних порад, які допоможуть тобі уникнути проблем:

  • Перед тим як відправити, опублікувати фото або відео, подумай і уяви, чи готовий (а) ти побачити його на великому плакаті перед входом у школу? А показати бабусі чи молодшій сестрі?

    Ні, ми не вирішили тебе присоромити. Відповідаючи на ці питання, ти можеш оцінити всі ризики. Адже, хто знає, може, твій новий «друг» вирішить розіслати твої фото твоїм знайомим і однокласникам.
  • Не піддавайся на шантаж і не відправляй гроші. Якщо помічаєш щось дивне, краще вчасно припини спілкування і / або заблокуй аккаунт. Щоб уникнути всіх негативних наслідків, читай наступний пункт.
  • Не використовуй справжні прізвище та ім’я або нікнейми. Також ні під яким приводом не давай посилання на основні профілі в соціальних мережах. Якщо турбуєшся, що тебе можуть відстежити по інтернету, використовуй VPN.
  • Якщо ти помітив (а) щось дивне в поведінці людини (наприклад, він починає не до місця сміятися або якось ображати тебе), відразу ж відключайся. Можливість піти в будь – який момент-одна з переваг Вірта.

Попереджений – значить, озброєний

Сексуальне насильство в мережі буває дуже різним. Давай розглянемо кілька його видів?

Секстинг – це відправка інтимних фото або відео з використанням месенджерів.

Кібергрумінг – це налагодження довірчих відносин із дитиною з метою сексуального насильства над ним. Є маса історій, коли зловмисник знайомиться з дитиною в соцмережах і надалі змушує його робити дуже жорстокі сексуальні дії перед камерою або витягує на особисті зустрічі офлайн, де відбувається сексуальне насильство або розбещення.

Сексторшен – це налагодження довірчих відносин в Інтернеті, щоб отримати інтимні фото або відео для подальшого шантажу дитини. Коли він відправляє таку фотографію, від нього вимагають або більш інтимний матеріал, який розміщується на сайтах, де є попит, або вимагають гроші за нерозголошення отриманих знімків.

Щоб уникнути будь-якого з цих видів насильства, ознайомся з нашими порадами вище.
Якщо ти все ще сумніваєшся або переживаєш, напиши нашим консультантам на https://teenergizer.org/consultations / в онлайн-чат. Вони обов’язково допоможуть!

Бажаємо тобі всього безпечного!

Твій #Teenergizer #StaySafe

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.