Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Охорона здоров’я для підлітків

Оновлено

Як організація, створена підлітками для підлітків, Teenergizer знає, що ключ до позитивних змін у нашому житті – у нас у руках.

Ми впевнені, що надання інформації та підтримки допомагають підліткам реалізовувати свій потенціал і керувати своїм життям.
Teenergizer разом із Медійною програмою Інтерньюз-Україна створили спільний медіа-проект» Охорона Здоров’я для підлітків «(«Healthcare for Teenz»). У рамках проєкту буде створена серія відео-роликів на теми профілактики ВІЛ, психічного здоров’я молоді, вибору сімейного лікаря або педіатра, сексуальної освіти та інші. Крім того, проєкт приділятиме увагу питанням медичної реформи, трансформації системи охорони здоров’я та їх впливу на здоров’я молоді.

Відео-ролики, відео-сюжети будуть поширюватися через залучених до проєкту Медіа-Партнерів, блогерів, а також через комунікаційні канали «Тінерджайзер», як онлайн – через соціальні мережі (Facebook, Instagram), сайт організації (teenergizer.org), так і оффлайн – лідерами» Тінерджайзер «під час тренінгів та занять у школах України, та на глобальних заходах, таких як Вічеринка.

Слідкуйте за новинами проєкту в наших соціальних мережах і приєднуйтесь!

***

Додатково:

Проєкт «Система охорони здоров’я та підлітки» здійснюється в рамках конкурсу «виробництво контенту із залученням аудиторій із метою кращого висвітлення системи громадського здоров’я», проведеного в рамках «медійної програми в Україні».

«Медійна програма в Україні» виконується міжнародною некомерційною організацією Internews за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Медійна програма покликана надати місцевим медіа засоби й можливості для того, щоби розширити доступ громадян до високоякісних новин та інформації. Ця програма, виконавцем якої є МГО Internews, працюватиме з 2018 до 2023 рр. і є найбільшим проєктом із розвитку медіа в історії України.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.