Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Інфографіка: з якими проблемами стикаються люди, що живуть із ВІЛ

Оновлено

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я

До 2030 року світова спільнота не переможе СНІД, якщо не буде приділяти належної уваги проблемам психічного здоров’я, з якими стикаються молоді люди, що живуть із ВІЛ, по всьому світу.

Цього літа ми брали участь у глобальному дослідженні, яке проводили наші колеги з Університету Ньюкасла (Newcastle University, Велика Британія) й ініціативної студентської групи Youth Stop AIDS, у партнерстві з Fundación Chile Positivo і the Global Network of Young People Living with HIV (Глобальною мережею молодих людей, що живуть із ВІЛ). Дослідження фінансувалося Фондом соціальної справедливості Університету Ньюкасла.

Ми працювали над перекладом на російську мову і брали участь у поширенні дослідження серед російськомовної аудиторії.

Усі разом ми з ентузіазмом відстоюємо інтереси молодих людей і надаємо можливість розповісти світові про свої потреби й досвід. Через відсутність досліджень, присвячених конкретно молодим людям, це опитування дало важливу можливість почути голоси молодих людей, які живуть із ВІЛ, що діляться своїм досвідом, щоби зрозуміти, як найкраще вирішити проблеми психічного здоров’я, з якими вони стикаються.

Ми запросили брати участь в опитуванні молодих людей, які живуть із ВІЛ, а також людей, які безпосередньо працюють із молодими людьми, що живуть із ВІЛ, включаючи дослідників, правозахисників, активістів, співробітників НКО й медичних працівників у всьому світі. Опитування пройшли 214 осіб із регіонів Африки, Латинської Америки, Європи, Південно-Східної Азії й Західно-Тихоокеанського регіону.

Хоча результати опитування й не були достатньо репрезентативними, щоб описати досвід усіх молодих людей, які живуть із ВІЛ, і в нас було набагато більше даних з одних регіонів, ніж з інших, для різних країна й регіонів спостерігалися ключові подібності щодо проблем психічного здоров’я, з якими стикаються молоді люди, що живуть із ВІЛ.

Більше інформації про дослідження й повний текст звіту російською мовою можна знайти на сайті: youthstopaids.org/mental-health

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.