Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Мастурбація – це гріх?

Оновлено

Давай сьогодні поговоримо про те, чим ніхто й ніколи, звичайно ж, не займається. Про мастурбацію. Хтось вважає, що мастурбувати – гріх, а хтось – що це шкодить здоров’ю. Сором, провина, незручність. Саме з такими почуттями асоціюється цей процес. І якщо про чоловічу мастурбацію іноді й говорять, хоча частіше – жартують, про жіночу згадують взагалі рідко. Дівчинка ж повинна бути пристойною й думати тільки про борщ.

Чи дійсно мастурбувати – шкідливо? І взагалі – це щось погане? Звичайно, ні! І ось чому:

За різними дослідженнями мастурбують від половини до 92 % жінок. У чоловіків цифри вище, але, можливо, це пов’язано зі стигмою навколо самої теми. Адже навіть в анонімних опитуваннях респондентки можуть відповідати не зовсім щиро. Але й такі цифри добре показують, що цим займаються дуже багато. Як кажуть: не треба соромитися! 

Так, під час мастурбації ваші шанси на оргазм підвищуються. А шанси завагітніти або підхопити якесь захворювання – нульові. Звичайно, секс із партнером – це інший і не менш цікавий досвід. Але іноді хочеться просто тут і зараз, без зайвих рухів, отримати задоволення, не думаючи про брудну голову і взагалі про те, як ти виглядаєш. Чому б і так? 

А що там із мастурбацією під час менструації? Все відмінно! Якщо хочеться – роби. Це не нашкодить і навіть може допомогти полегшити біль. Просто подбай про особисту гігієну. До речі, це ще й хороший засіб при головному болю. 

Мастурбація може стати відмінним методом у боротьбі зі стресом і тривогою. Якщо хочеться відволіктися й розслабитися – усе під рукою! Ще й безплатно. Адже оргазм, якого ви, швидше за все, досягнете під час мастурбації, на відміну від сексу з партнером, стимулює вироблення окситоцину. Клас? Клас!

Мастурбація – це хороший спосіб ближче познайомитися зі своїм тілом і зрозуміти, що тобі подобається, а що – ні. Саме мастурбація показує, що немає якогось «правильного» оргазму. Адже все ще поширений міф про те, що тільки «вагінальний» оргазм – ок, а «кліторальний» – чітерство. 

Якщо тобі не хочеться мастурбувати – це теж нормально! Проблема може бути лише тоді, коли цього дійсно хочеться, але тобі заважає, наприклад, почуття провини. Ми всі супер-різні й у всіх свої переваги. Головне – те, як ти себе відчуваєш! 

І пам’ятай, що в мастурбації немає нічого соромного. І бажання отримати задоволення – це не погано, а дуже навіть круто!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.