Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Як підліткові говорити з підлітком про сексуальну освіту?

Оновлено

Ми дуже раді представити вам новий методичний посібник «як підлітку говорити з підлітком про сексуальну освіту?», створене на базі матеріалів ЮНЕСКО.

 

Наш посібник повністю відповідає сьогоднішнім реаліям. Це сучасне онлайн-навчання, яке може пройти кожен підліток російською мовою з будь-якої точки світу!

 

У посібнику ви знайдете цікаві теми, які стосуються психічного й сексуального здоров’я, відносин з однолітками, питань гендеру й турботи про себе. На живих і зрозумілих прикладах ви дізнаєтеся, як приймати рішення і виходити зі складних ситуацій, якщо такі трапляються.

 

Зараз Тeenergizer навчає хлопців за даним посібником за методом «рівний-рівному» з м.Миколаїв, м. Кривий Ріг, м. Кременчук, м. Черкаси, м. Київ, м. Казань, м. Санкт-Петербург, М. Ош, м. Бішкек та м. Алма-Ати. Хлопці вже досягли відмінних результатів, проводячи тренінги в школах:

 

«Дуже корисні тренінги! На даний момент ми провели вже четверту Вічеринку з Іваном Дорном на платформі КуражБазара: Звідти і проблеми з ранньою вагітністю, насильством та інфекціями. У нас на це стоїть табу, а ми активно з цим боремося, і я, у тому числі!»

 

Данило, 18 років, м. Алма-Ати

 

«Тренінги Тінера – це безмежна любов. Діяльність цього проєкту дуже важлива. Так молоде покоління може дізнатися щось нове й корисне, не повторювати помилки інших, і відкидати стереотипне мислення, отримувати класні навички й розвиватися у важливій темі».

 

Анастасія, 16 років, м. Київ

 

«Я вважаю сексуальну освіту важливою. Справа в тому, що раніше статеве виховання взагалі не обговорювалося. Але навіть зараз стара система освіти залишилася, хоча світ йде далі, соціальні мережі захоплюють світ, і підлітки йдуть в Інтернет дізнаватися про секс самі. При цьому ніхто не гарантує, що вся інформація буде правильною. Тому зараз я проходжу навчання із сексуальної освіти за новим посібником і сама хочу проводити тренінги для дітей і підлітків».

 

Анжела, 20 років, м Казань

 

Методичний посібник створено за підтримки Global Network of People living with HIV (GNP+), Інституту інформаційних технологій в освіті (ІІТО) та Інституту модернізації змін в освіті МОН України та в співпраці з Інститутом ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті (ІІТО ЮНЕСКО).

 

Ми щиро віримо, що ця інформація допоможе підліткам краще розбиратися в собі, розуміти, що з ними відбувається в період дорослішання і приймати рішення, які відповідають їх цінностям!

Скачать (PDF, Невідомий)

 

 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.