Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Не глянцеві. Ще одна історія про ВІЛ

Оновлено

Дуже часто ВІЛ-позитивні люди стикаються з дискримінацією і нерозумінням. Їх не приймають, їм страшно розповісти навіть найближчим про свій статус. А все тому, що в суспільстві навіть сьогодні існує багато стереотипів про те, як передається вірус. Але правда полягає в іншому. Вона полягає в тому, що ВІЛ-позитивні люди – безпечні, і потрібно нарешті перестати залякувати один одного.⠀

ВІЛ не передається під час походів у кіно або ігор у приставку. Він не передається на вечерях із друзями або тоді, коли вам потрібно разом зробити домашку. Він не передається під час посиденьок у кафе або прогулянок по місту. Він не передається через дружбу, через спілкування, через обійми, через любов і підтримку.

ВІЛ – це не стільки захворювання тіла, скільки захворювання суспільства, яке досі піддається стереотипам. Уже давно існують таблетки, завдяки яким ВІЛ-позитивна людина не може нікому передати вірус. І може прожити довге життя, згадуючи про свій статус тільки тоді, коли потрібно прийняти терапію. А не тоді, коли чує від друга: «Знаєш, мені не можна з тобою спілкуватися, раптом ти мене заразиш». Не тоді, коли боїться, що хтось випадково дізнається про статус і розповість іншим. Не тоді, коли прочитає в коментарях, що «таких потрібно ізолювати».

Сьогодні, у всесвітній день боротьби зі СНІДом, ми боремося не з вірусом, а з незнанням. Цим відеороликом ми хотіли б показати, що від усіх стереотипів потрібно нарешті позбутися.

Люди, залишайтеся людьми й пам’ятайте, що повага один до одного – це найважливіше.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.