Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Боляче й неприємно: міфи про перший секс

Оновлено

Перший секс – це дуже боляче!

Буде багато крові!

Зате під час першого сексу не можна завагітніти!

З першим проникаючим сексом гетеросексульних партнерів пов’язано досить багато забобонів, міфів і страхів. У фільмах ми бачимо пристрасні сцени, а в житті чуємо, що взагалі-то «це капець як боляче». Усе в голові перемішується і стає незрозуміло що до чого. Давай сьогодні розберемося, які міфи існують про перший секс і чи є в них правда. 

І напиши в коментарях, про які міфи ти чувши ще

 це буде дуже боляче. Найпопулярніший міф, який багатьох лякає. Перший секс, дійсно, може супроводжуватися деяким болем, але може й ні! Все дуже й дуже індивідуально. По-перше, пам’ятай, що якщо ти будеш відчувати болючі відчуття, завжди можна зупинитися. Це ж не обов’язкова операція без анестезії. Постарайся не налаштовувати себе на те, що може бути боляче, і поговори зі своїм партнером про те, що тебе хвилює. Зазвичай хворобливі відчуття виникають, якщо недостатньо мастила або присутня напруга. Тому можна запастися мастилом з аптеки, а також переконатися в тому, що під час сексу вас ніхто не потурбує. Це допоможе максимально розслабитися. 

не можна отримати оргазм під час першого сексу. У продовженні попереднього пункту: ти можеш не відчувати ніякого болю, а навпаки – досягти задоволення. Оргазм не залежить від кількості сексуальних контактів, та і клітору без різниці – перший секс чи ні. Адже ті, у кого жодного разу не було ніяких сексуальних контактів, отримують задоволення й самостійно, мастурбуючи. 

буде багато крові. А якщо її немає – значить «не незаймана». Звичайно ж, це неправда. Вагінальна крона (гімен) може не пошкоджуватися під час проникнення або взагалі бути відсутнім. Та й після першого сексу «Дівоча пліва» нікуди не дівається, а може лише поміняти форму. Зазвичай після проникаючого сексу крові зовсім небагато або її взагалі немає. Але все ж до неї потрібно бути готовими й не соромитися. Це абсолютно нормально. І не забувай, що відсутність крові також ні про що не говорить. 

Матка все пам’ятає! Нещодавно ми говорили про те, що існує така теорія, як телегонія, яка говорить: секс із першим партнером позначається на дітях від зовсім інших партнерів, так як матка зберігає гени того першого. Це марновірство, якому немає абсолютно ніяких доказів. 

під час першого сексу не можна завагітніти й заразитися ніякими ІПСШ. Знову ж таки. Ні сперматозоїди, ні віруси не знають про те, що це твій перший секс, тому завжди потрібно бути обережними і використовувати презервативи. І пам’ятай, що перерваний статевий акт (ППА) – дуже й дуже ненадійна штука, навіть якщо твій партнер переконує тебе в тому, що він знає, що робить. 

після першого сексу пройдуть прищі. Пройдуть прищі, а моря наповняться лимонадом. Прищі можуть з’явитися через спадкову схильність, наявності паразитів, неправильного харчування й ще мільйонів інших факторів. 

А наступного разу давай обговоримо перший секс між двома дівчатами й подивимося, які з ним пов’язані міфи. 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.