Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

5 серіалів про підлітків

 

Джині і Джорджія / Ginny & Georgia

Серіал, який вже подожено на 2 сезон, розповідає про життя 15-річної Джині та її молодої душею матері Джорджії, яка переїхала своєю сім’єю внове місто з надією на краще життя. Коли Джині нарешті починає почуватися комфортно у своєму новому місті, таємниці Джорджії починають розкриватися.

Коли завмирає серце / Heartstopper

Заснований на однойменних графічних романах творця серіалу Еліс Осеман, Heartstopper розповідає історію про Чарлі, відкритого гея, який багато думає про все, що відбувається навколо, і Ніка, гравця в регбі. Два хлопці зустрічаються в гімназії для хлопчиків і швидко стають друзями, незважаючи на їх численні розбіжності. Коли Чарлі починає закохуватися в Ніка, він не думає, що у нього є шанс. Але Нік починає трохи більше цікавиться Чарлі, ніж думає сам Чарлі.

Політик / The Politician

Американський комедійно-драматичний телевізійний серіал, створений Райаном Мерфі.

Багатий хлопець Пейтон завжди знав, що стане президентом. Але спершу він повинен зорієнтуватися в найпідступнішому політичному ландшафті з усіх: середній школі. Кожен сезон обертається навколо політичної гонки, в якій бере участь його головний персонаж.

Замок і ключ / Locke & Key

Серіал розповідає історію про трьох братів і сестер Лок, які разом зі своєю матір’ю повертаються у сімейний будинок  після того, як їхній батько загинув там за загадкових обставин. Незабаром діти виявляють, що в будинку багато потаємних дверей. Коли підлітки досліджують різні ключі та їхні унікальні сили, прокидається таємнича сила…

З любов’ю, Віктор / Love, Victor

Серіал розповідає про нового учня Кріквудської середньої школи Віктора та його шлях до самопізнання: він стикається з труднощами вдома та пізнає свою сексуальність. Коли все стає складно, він звертається до Саймона, щоб той допоміг йому пережити злети та падіння середньої школи.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.