Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

5 затишних фільмів

Вихідні, сніг та ігнорування всіх домашніх завдань. Чудовий час, щоб подивитися затишний фільм!

Маленькі жінки / Little Women

Фільм за мотивами класичного роману Луїзи Мей Олкотт про чотирьох сестер, які дорослішають після громадянської війни.

Джо Марч живе в Нью-Йорку і заробляє на життя письменництвом, а її сестра Емі вивчає живопис у Парижі. Їхня найстарша сестра, Мег, вийшла заміж за шкільного вчителя, а сором’язлива сестра Бет тяжко захворіла. Її хвороба знову об’єднує сім’ю.

Усім хлопцям, яких я кохала / To All the Boys I’ve Loved Before

Лара Джин Кові з дитинства писала таємні листи всім, у кого була закохана, але ніколи їх не надсилала. Коли її маленька сестра Кітті випадково знаходить коробку та надсилає їх, життя Лари змінюється.

Готель «Гранд Будапешт» / The Grand Budapest Hotel

Дія фільму відбувається в готелі, що розташований у вигаданій центральноєвропейській країні Зубровці. Ми бачимо пригоди консьєржа світового класу мосьє Ґустава та його молодого протеже Зеро. Цей візуально приголомшливий фільм вартий перегляду.

Хроніки Нарнії / The Chronicles of Narnia

Нарнія — це чарівна країна, що знаходиться за дверима гардероба.

Люсі першою дізнається таємницю гардероба в старому будинку професора. Спочатку її брати та сестра не вірять їй, коли вона розповідає про свій візит в таємне місце. Згодом у Нарнії вони знаходять землю, поховану під злими чарами Білої Відьми. Чи повернуть вони весну в Нарнію?

Амелі / Amelie

Сором’язлива офіціантка Амелі, яка працює в крихітному паризькому кафе, робить дивовижне відкриття та бачить, як її життя кардинально змінюється на краще. Відтоді Амелі присвячує себе допомозі іншим знайти щастя!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.