Твої “ні” в інтернеті: чому відмова — це турбота про себе
Світ онлайн-спілкування здається безмежним і зручним: ми можемо знайти нових друзів, ділитися моментами життя, підтримувати зв’язок із близькими. Але разом із цим з’являються й ризики — особливо тоді, коли хтось починає тиснути на нас, ігноруючи наші межі. Багато хто думає: “Якщо я не відповім, це буде грубо”, або “Треба додати у друзі, щоб не образити”. Але насправді твої “ні” — це не про грубість, а про повагу до себе і власної безпеки. Ти не зобов’язаний/на відповідати на кожне “Привіт” у…
