Консультація Teenergizer

Онлайн-консультації Teenergizer – початок вирішення твоїх проблем. Тут ти можеш отримати професійну допомогу від психологів та рівних консультантів без осуду й непотрібних порад.
Ми допомагаємо, а не вчимо жити.
Якщо тебе щось турбує, неважливо що – перший секс, булінг в школі або, можливо, ти тільки дізнався про свій ВІЛ-позитивний статус та потребуєш підтримки – пиши нам. Ми на зв’язку!
Пам’ятай, це безкоштовно й анонімно

Якщо тобі потрібна допомога і ти хочеш поговорити - Не мовчи. Безкоштовно і конфіденційно

? Що таке рівні консультації?

Це психологічна підтримка та допомога підліткам від рівних консультантів. Всі, хто допомагають тобі на нашому сайті - це студенти-психологи, які самі тільки нещодавно були підлітками і дуже добре розуміють твої проблеми. Вони готові вислухати, дати пораду і підтримати в скрутну хвилину. Ти можеш написати про будь-яку свою проблему, навіть якщо хтось вважає, що «це все вигадки»

? Як почати?

Натискай внизу на кнопку «Почати консультацію». Напиши у віконці свою історію або те, про що б ти хотів_а поговорити!

? Як довго чекати відповідь?

Ми працюємо з 9:00 до 23:00 за київським часом. Максимальний час очікування - 15-20 хвилин. Якщо ви напишете в інший час, ми відповімо вам протягом доби.

? Як довго можна спілкуватися з консультантом?

Тривалість залежить від того, з яким запитом ти звертаєшся. Зазвичай консультації тривають від 30 хвилин до години. Також нам часто пишуть повторно, щоб ще глибше розібратися у проблемі, з якою зверталися до цього, або у підлітків з'являються нові питання або вони хочуть розповісти, чи вийшло вирішити їх проблему. А деякі наші консультанти допомагають підліткам на постійній основі.

? Скільки це коштує?

Звернутися до рівного консультанту або до психолога можна абсолютно безкоштовно! Все, що потрібно мати - це доступ до інтернету.

Хочеш поговорити - не мовчи
Безкоштовно та конфіденційно

Теми, які можна обговорити з консультант_ками

Sex
Секс
Friend
Дружба
School
Школа
Self development
САМОРОЗВИТОК
Health
Здоров'я
Law
Мої права
Яна

Привіт, я відкрито живу з ВІЛ з 13 років і можу точно сказати, що це не вирок. Тут я для того, щоб відповісти на твої питання. Ти можеш мені довіряти, адже я зустрічаю тисячі підлітків по всьому світу, і можу сказати, що вихід є з будь-якої ситуації. Точно скажу, що я не вирішу твої проблеми, адже тільки ти можеш допомогти собі. Але, можливо, дізнавшись про мій досвід, ти зможеш відповісти на свої запитання.

Катя

Привіт-привіт! 

Ти почуваєшся самотньо, друзі тебе не розуміють, а батьки кажуть, що все мине з часом і треба просто зачекати? Я знаю як це боляче і ти можеш поділитися зі мною тим, що тебе турбує :) 

Відчуття розгубленості та невизначеності – це нормально і з тобою все ок! Я тут саме для того, аби допомогти розібратися, вислухати та підтримати тебе✨ 

Написати – це вже великий крок, для якого потрібна сила та мужність. вірю, що ти зможеш з усім впоратися, а я допоможу 💌

Стася

Привіт! Я знаю, як буває ніяково говорити про секс і ставити питання. І це ок! Багато хто з нас переживає це, і я також колись зовсім не знала, кому написати. І тому зараз я тут! Відкрита до тебе і твоїх переживань, все залишиться між нами. Твоє здоров’я та задоволення у твоїх руках, і говорити про це важливо, та головне – абсолютно нормально. Пиши, рада буду з тобою поговорити:)

Марія Жібчін

Впевнена, що кожен підліток неймовірний і неповторний :)

Мій день сповнений вражень і спілкування з підлітками. Мені зрозумілі та близькі твої почуття й переживання. Кожен з вас особистість та важливий член суспільства. Завжди з відкритим серцем готова разом пережити будь-які моменти вашого життя, допомогти, підтримати та відповісти на всі ваші питання.+380501395736
(Telegram, Viber)

Мухаммед Диор

Мен коп жылдан бери жаш оспурумдор менен иштешип келем.

Эгерде мен сени менен озумдун тажрыйбам менен болушо алсам жана адис катары кенеш бере алсам – мен аябай кубанычта болом. Мен оптимистмин жана позитивдуу жашоонун куйорманымын. Кандай гана жагдай болбосун, чечим чыгарууга болот.

Тартынба – мага жаз!+996554442575
(WhatsApp, Telegram)

Эльмира Шамсутдинова

Өз өмірін күрделі өзгерткісі келетін жасөспірімдерді қарсы аламын. Менің мамандығым өмірді жаңа түстерде, жаңа өмір толқындарына икемделуге, өзгерістерді қабылдауға, олармен өмір сүруге көмектеседі, өмір біз ойлағаннан өзгеше болуы мүмкін.+7 701 745 0201
(WhatsApp, Telegram)

Галина Дончук

Я вважаю, що всі проблеми у нас з дитинства. Я дуже люблю працювати з підлітками, тому що за нинішніми підлітками наше майбутнє. Не бійся відкритися і бути собою. Я завжди рада допомогти тобі усвідомити свою важливість, цінність і силу.+996 559 003 034
(WhatsApp, Telegram)

Гулсим Кабдолда

Мен сұхбаттасушы, дос, өз ісінің кәсіби маманы ретінде көмекке мұқтаж жасөспірімдермен және жастармен жұмыс істеймін. Өмір керемет және әртүрлі дыбыстарда естіледі – жақсы немесе жаман, бұл саған байланысты. Егер сіз бір нәрсе өзгерту керек және оның уақыты келді деп ойласаңыз – маған жазыңыз, мен әрдайым жауап қайтарамын!+7 7752818008
(WhatsApp, Telegram)

Оцінка свого психологічного стану

Пройди тест «Благополучие подростка» и узнай свое психологическое состояние!

Я как и раньше с нетерпением жду чего-то

Я хорошо сплю

Мне хочется плакать

Мне нравится выходить на улицу

Я хочу уйти из дома

У меня болит живот / спазмы в животе

У меня много энергии

Мне нравится моя еда

Я могу постоять за себя

Я думаю, что не достоин жизни

Я хорошо делаю то, чем занимаюсь

Я наслаждаюсь вещами как и прежде

Мне нравится общаться с друзьями и семьей

Мне снятся кошмары

Я чувствую себя одиноким

Меня легко развеселить

Я чувствую себя таким грустным, что едва могу это выдержать

Мне очень скучно