Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Відкриття проєкту U-Report

Оновлено

23 квітня в суботу в Києві пройде найкрутіша подія весни. UNICEF запрошує молодь на презентацію проєкту U-Report. Команда Teenergizer, тісно співпрацює з проєктом, тому ми чекаємо вас на відкритті!

Запрошуємо вас провести час у приємній дружній атмосфері на пізнавально-розважальному воркшопі. Буде повно освітніх інтерактивних подій, пізнавальних лекцій на соціальні теми, концерт Pianoboy, воркшопи у веселій атмосфері, а також наш фотопроєкт, не пропустіть . До речі, Teenergizer теж обіцяє вам багато цікавого на презентації. На нашому майданчику ви нарешті зможете познайомитися з усією нашою командою і відмінно провести час на лекціях на гострі соціальні теми, будь то неформальна освіта або гендерні питання. Загалом, вас чекає багато чого цікавого. 

Крім того, найголовніше в цій події – ще більше молоді дізнається про проєкт U-Report . Пам «ятайте важливість думки молоді? Чи не забули, що постійно висловлюючи свою точку зору, ви впливаєте на розвиток нашого суспільства? Тоді прийдіть і покажіть, як треба боротися з байдужістю.      

Дата : 23 квітня 2016 р. Місце : КВЦ «Парковий» (Паркова дорога 16а). Час : 10:00-17:30

Вхід вільний . Початок реєстрації о 9:00.

Приєднуйтесь до заходу – facebook.com/events/2017147788509394/

 

 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.