Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

Як знайти себе

Обновлено

Привіт, рада бачити тебе у лавах «хто я такий, що я роблю і як жити далі». Так-так, нас тут багато, всі різного віку, професій та поглядів.

Чому ми тут? Ми заплутались. І зараз намагаємося знайти ключ до себе.

На жаль або на щастя, у кожного свій шлях, так що поради від «експертів» з інтернету частіше не допомагають, а ще більше заганяють у безвихідь.

Я теж не коуч, і вчити інших тому, що не знаю сама — not good idea. Так що я можу лише дати кілька порад, щоб ти не збожеволів, поки будеш знаходити себе.

Чи не заганяйся.

Це абсолютно нормально, що у 15, що у 20, що у 30. Ти не один, і в цьому немає нічого ганебного. Так, іноді здається, що все довкола «на голову вище». Усі ніби знають своє життя наперед, але це неможливо, і ми не знаємо як все насправді. Так що не треба гризти себе, це не приведе ні до чого доброго.

Розвивайся.

Розширюй свої межі: шукай нові хобі, знайомства, намагайся знайти можливості для реалізації своїх ідей чи проєктів. Ми живемо в тому світі, в якому кожен може його змінити, тож дій.

Те, що важко — те не потрібно, а те, що потрібно, то не важко.

Те, що тобі дійсно потрібно і подобається — ніколи не буде тягарем. Так, звичайно, труднощів не уникнути. Але суть у тому, що якщо робити те, що надихає, жити так, як подобається — труднощі не будуть для тебе чимось, що вибиватиме з колії. Вони будуть лише неоціненним досвідом, за який згодом ти будеш вдячний.

Іди за серцем.

При виборі професії чи дороги життя люди часто спираються на стабільність, громадські стандарти, відкладають своє щастя «на потім». Але ж ти тут і зараз, а стабільність у будь-який момент може впасти. У будь-якому випадку все буде, якщо займатись своєю справою. Може не одразу, але головне любити себе і те, чим займаєшся.

Не бійся розпочати все з нуля.

Багато хто скаже, що кинути все і почати з чистого листа – дурість. Але, на мою думку, дурість – це займатися все життя тим, що не приносить тобі задоволення і ненавидіти себе за це. Тим більше, що твій досвід завжди з тобою, і згодом виявиться, що ти нічого і не втратив, як може здатися, на перший погляд.

The Last. Перестань шукати. Не став мети знайти себе. Усвідомлення того, що «ось він(вона) я» і що я на «своєму місці» може прийти будь-якої миті. Зазвичай все найважливіше відбувається тоді, коли ти цього не чекаєш і просто насолоджуєшся життям. Тому просто живи, мабуть, це найголовніша порада від мене. Вір у себе, і в тебе все вийде.

Ти ніколи не будеш один, серед семи мільярдів людей, думаю, знайдеться парочку зі схожими проблемами та думками. Пошук себе – та ще завдання, але разом ми впораємося, так що вище ніс, і тільки вперед. А якщо потрібна допомога – пиши до Teenergizer ;)

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.