Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Літо в регіональних командах

Оновлено

Літо закінчилося зовсім недавно, а ніби ще вчора було 1 червня. Хтось відпочивав, хтось працював, а ми працювали й чилли одночасно.

За три місяці в житті сім’ї Тінерджайзера відбулося багато подій і змін.

Україна

Київська команда практично забула, що таке відпочинок і канікули. За 3 місяці літа наші хлопці встигли попросвищать людей на фестивалях Osten-Saken, AtlasWeekendі «Освітній хайп». Побувати на конференції PENTA у Мінську й зустрітися там із підлітками. Провести тренінги в Києві, Слов’янську, Одесі, Чернівцях. Побувати з робочим візитом у Полтаві й попрацювати в Sex-educational camp 2019. Виступити у фіналі проєкту Healthy Challenge 2019 у Дніпрі. Ми сідали за круглий стіл адвокаційної кампанії «Здорове майбутнє» і брали участь у засіданні Молодіжної робочої групи при Міністерстві охорони здоров’я України. Провели Вічеринку з не соромиться Іваном Дорном, де говорили про ВІЛ, сексуальне здоров’я й життя.  Наш Даня Столбунов виступав у рамках проєкту «Школа успіху», а Яна Панфілова отримала премію Лауреата Кабміну України, чим ми шалено пишаємося! А літо київська команда проводжала з кавуном у руках на стратегічному плануванні, де ми зуміли розробити план діяльності на цілий рік уперед.

Кривий Ріг за цей час встиг запустити стажування для підлітків і молодих людей міста. Вони також провели інформаційно-профілактичну зустріч із дітьми інтернату № 9 на тему «Профілактика передачі ВІЛ серед підлітків».

Не забуваючи про братів наших менших, волонтери Teenergizer Кривий Ріг відвідали притулок для бездомних собак, спільно з громадською організацією із захисту тварин «Промінь життя». Поки хтось підкорював хвилю з дошкою на березі океану, Teenergizer Кривий Ріг підкорив телевізійну хвилю Криворізького телеканалу «Перший міський», взявши участь у прямому ефірі й розповівши про діяльність волонтерського руху в місті. Не відстаючи від хлопців із Києва, команда брала участь у робочій зустрічі з активістами молодіжного волонтерського руху.

? Команда Кременчука встигла закінчити стажування у своєму місті, а це значить, що вже зовсім скоро пройде Вічеринка, де буде багато цікавого й корисного? Команді також вдалося провести освітні заходи в навчальних закладах (поки там ще були студенти?). Провести робочу зустріч, на базі міськради, з представниками управління сім’ї та дітей, молоді та спорту, охорони здоров’я, ЦСССДМ, м. Кременчук. А ще, команда вже починає роботу по індексу благополуччя молоді.  

Миколаївська команда також може похвалитися успішним проведеннямстажування, та йВічеринка вже на останній стадії підготовки. Команда паралельно з командою Кременчука запускає роботу по Індексу благополуччя молоді, тому якщо хочеш приєднатися до дослідження – пиши. Не відстаючи від інших, миколаївські хлопці зустрічалися із заступником начальника управління освіти Миколаївської міської ради,щоб спільно з метсною владою писати й реалізовувати соціальні проєкти.

Росія

?Казанськакоманда сконцентрувала свою увагу на проведенні груп взаємодопомоги. Проте, хлопці зустрічалися, щоби заповнити T-map (який, до речі, вам допоможе знайти місця, де можна пройти тест на ВІЛ, круті локації де можна смачно поїсти й потусити з друзями). А ще зовсім скоро запускаючи Нова стажування, так як хлопці готувалися до її проведення все літо, і вони готують цілих дві Вічеринки! Буде як завжди корисно і весело – стежите за соцмережами?

? Місто білих ночей влітку порадувало гарною новиною-координатором команди стала Злата Панктратова. Так, з активістки, вона стала керувати діяльністю команди. І вже в липні Санкт-Петербург тусіл і тестіллюдей на ВІЛ на території простору«ДК ім. Гази». Там годували смачною веганською їжею під виступи музикантів із проєкту ZVUKOXOD, Grishuny та Віта. У ламповій атмосфері говорили про фізичну і психологічну безпеку під час сексу і про ВІЛ інфекції. Вічеринку відвідало близько 80 гостей, яким дарували роздаткові матеріали про ВІЛ, вірусні гепатити, туберкульоз, чисті шприци та презервативи.

Киргизстан

? Ош також може похвалитися успішною роботою влітку, не дивлячись на спеку й бажання відпочивати. За літній період команда проводила групи взаємодопомоги для ВІЛ позитивних підлітків. Організувала величезну Вічеринку (дивіться фоточки в каруселі). Хлопці з нашої команди були спів-тренерами в таборі, для дітей, які живуть із ВІЛ. А 21 серпня г.Ош став другим містом у Киргизстані, який підписав Паризьку декларацію щодо прискорення заходів, спрямованих на ліквідацію епідемії СНІДу у великих містах. Мадіна – активістка команди брала участь в офіційному відкритті заходу, чим ми дуже пишаємося!

 Продовжуючи активну роботу в наших регіонах, ми не зупиняємося на досягнутих успіхах. Саме тому цього літа на карті Тінерджайзера з’явилися нові міста і країни. Складно повірити, що за такий маленький період команди можуть виконати титанічну роботу починаючи все з нуля. Не вірите? Читайте нижче??

Киргизстан 

?Бішкекстав новим містом, де реалізується Модель Тінерджайзер. Всього за два місяці роботи, наша прекрасна координаторка Айнура Усманова встигла відправити своїх хлопців влітній табір для дітей, що живуть із ВІЛ. А ще провести дуже теплу й душевну групу взаємодопомоги: і ВІЛ-позитивні та ВІЛ-негативні хлопці зібралися в будинку одного з підлітків, там вони пили чай, їли солодкий кавун і спілкувалися, таким чином стираючи будь-які стигми, пов’язані з ВІЛ захворюванням.

Казахстан

? Алмати допоміг нам нанести на нашу карту ще одну країну – Казахстан. За ці три місяці команда хлопців встигла активно взяти участь у фестивалі спільнот«Центр подій», провести брифінг на тему soft skills, узяти участь у декількох радіоефірах, провести акцію в центрі міста проти насильства щодо дітей, підлітків та молоді. Але найголовніше – вони голосно відсвяткували відкриття молодіжного ресурсного центру, який чекає не тільки підлітків і молодих людей, що живуть із ВІЛ, але й підлітків з активною життєвою позицією. А ще підлітки самі дуже активно соціальні мережі, тому стежте за їх соцмережами.

Літо – класний період для медитацій і відпочинку. Набравшись сил, ми готові вриватися в осінь! Тому готуйтеся, скоро буде жарко у всіх містах, де працюють наші крутецькі команди??

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.