Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Teenergizer завершив навчання представників організацій-членів Молодіжної Робочої групи при Міністерстві охорони Здоров’я України

Оновлено

11 грудня відбулася фінальна навчальна зустріч членів Молодіжної робочої групи при Міністерстві охорони здоров’я.   

Нагадаємо, що в січні 2019 року спеціальним наказом Міністра охорони Здоров’я була запущена робоча група Міністерства охорони Здоров’я з питань взаємодії з підлітками у сфері охорони здоров’я. 

До Ради були включені організації, які так чи інакше працюють зі сферою здоров’я серед підлітків та молодих людей, а саме – представники сфери психічного здоров’я, волонтерські рухи, організації, що працюють з інклюзією та підлітками з інвалідністю та проєкт соціальних опитувань серед молоді – U-report Ukraine.

Починаючи з липня ми провели 5 навчальних заходів щоби налагодити внутрішню комунікацію і виробити спільне бачення подальшої роботи, а також підвищити потенціал кожного представника організацій.
Зустрічі присвячувалися аналізу проблематики у всіх сферах охорони здоров’я підлітків як на рівні законодавства так і на рівні виконання та реалізації політик.
Члени сформували чіткі рішення, які незабаром будуть висунуті новому Міністру охорони здоров’я України.
Також учасники пройшли тренінг з Government Relations або урядових комунікацій, у результаті чого розширили навички адвокації, планування та проведення кампаній і загалом збагатили досвід взаємодії з владою.

Основним результатом ми вважаємо те, що нам вдалося згуртувати членів і сформувати нехай і невелику, але цілісну коаліцію, де ми поділяємо цінності, погляди і плани. 

До кінця зустрічей ми підбили підсумок роботи проєкту «SupportMe», який Teenergizer реалізує за підтримки UNICEF Україна разом із партнерами з ГО «Український Фонд Громадського Здоров’я», а саме розповіли про адвокацію з перезапуску молодіжної робочої групи та проведеної комунікації з новим керівництвом Міністерства, презентували напрацювання щодо вирішення проблем із мережею Клінік, Дружніх до Молоді в пілотних регіонах проєкту – Львів, Полтава та Одеса. І звичайно ж дуже здорово для нас – ми мобілізували молодих людей і підлітків у цих регіонах і залучили їх до роботи на національному рівні в якості лідерів у регіонах, які здатні надавати якісну зворотний зв’язок і освітлювати реальні потреби у своїх містах, доносячи цю інформацію до Міністерства Охорони здоров’я. 

У наших планах на найближчі місяці-провести зустріч із новою Міністеркою охорони Здоров’я Зоряною Скалецькою, перезапустити роботи молодіжної групи та сформувати порядок денний для вирішення проблематики, яку проаналізували члени групи. І найважливіше – зараз усі зосереджуються й мобілізуються до кампанії з просування нового закону про розширення прав підлітків в охороні здоров’я з 16 років і введення в законодавство поняття вікової групи «підліток».

Роботи попереду ще багато, але ми як ніколи мотивовані й заряджені, адже хто як не підліток знає краще, що потрібно іншому підлітку!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.