Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Осінь і трошки зими з командами Teenergizer з України

Оновлено

Привіт, давно не бачилися! Сподіваємося, усі вже доїли салатики і встигли добре провести час із дорогими сердечку людьми.

Ти просто не уявляєш скільки цікавих подій сталося за цей час у наших командах Teenergizer! Якщо коротко – у нас пройшли стажування та Вічеринки, а ще ми вивчали Індекс благополуччя молоді. А ще відсвяткували вже 4 день народження Teenergizer і разом зустріли нове десятиліття !

Україна

Києва

Три місяці осені і грудень були шалено насиченими подіями в київської команди Teenergizer:

Брали участь у важливих зустрічах на національному рівні

Наша Яна Панфілова брала участь у старті кампанії #невідазарадидітей – це партнерський проєкт AIDS.ua і Durex в рамках якого 1 гривня від кожної упаковки презервативів Durex буде спрямована на розвиток проєкту «Мобільні клініки», а саме на оновлення обладнання та технічну підтримку автомобілів клініки. Підлітки-активісти київської команди Teenergizer брали участь у форумі союзників і союзниць ЛГБТ + спільноти й Марші за клімат.

Наші хлопці взяли участь у першій зустрічі громадського сектора з новою командою Міністерства Охорони здоров’я , брали участь в обговоренні нової молодіжної стратегії 2030 (за що Даня і Яна отримали грамоти). Один із наших стажистів, Платон, брав участь у святкуванні 30-річчя Конвенції ООН із прав дитини прям у Парламенті України! Даня также принимал участие в конференции «Сексуальне та репродуктивне здоров’я та права починаються в школі».

Але найкрутіше-ми виступали на експертному обговоренні законопроекту про зміни до законодавства в питаннях підлітків. Стеж за нашими новинами:)

Брали участь у важливих зустрічах на міжнародному рівні

Даня представляв Україну в Каїрі, на молодіжній частині Міжнародної конференції розвитку народонаселення.

З нагоди 30-річчя конвенції ООН із прав дитини Марина брала участь у панельній дискусії про молодих людей у сфері захисту прав, яка проходила в Берліні.

У Ріо-де-Женейро Яна проводила тренінг з адвокації для місцевих активістів із Латинської Америки, а потім була на форумі NON Formal Education, де зібралися всі активісти і скаути з усього світу.

Виходили в ефіри на радіо й телеканалах

На ток-шоу Телеканал «Прямий» – Кримінал! Наша Полінка розповідала про Наш спецпроект #Однаізтрех, який розповідає про проблему насильства над жінками.

На UA: Українське радіо говорили про сексуальну освіту, а UA: Радіо Промінь про ВІЛ/СНІД, регіоні та нашій роботі, а ще змінах у законодавстві, які ми просуваємо.

Навчали й любили нових членів сім’ї

За цей час нам вдалося запустити стажування , яке успішно завершило 15 хлопців. Ми шалено раді, що до київської родини Teenergizer приєдналися такі круті підлітки! Але на цьому ми не зупинилися!

Також навчання пройшли новий набір рівних консультантів, які тепер готові допомогти тобі в наших онлайн-консультаціях (шукай чувачка на нашому сайті).

І ми встигли завершити цикл навчальних зустрічей для представників організацій-членів Молодіжної Робочої групи при Міністерстві охорони Здоров’я України.

ІІІІ last but not least, Вічерінка з Послом доброї волі й давнім другом Teenergizer, фантастичною і світлою Вірою Брежнєвою. Ми відверто говорили про ВІЛ та терапію, яка допомагає жити якість, про психічне здоров’я та візити до психологів / психотерапевтів, про цькування в Інтернеті та багато іншого. Усі гості могли безплатно й анонімно дізнатися про свій ВІЛ-статус.

Миколаїв і Кременчук

Вересень у Миколаєві почався з Вічеринки від команди Teenergizer з українським дизайнером одягу – Риною Бударіною.  У жовтні команда Teenergizer в Кременчуці увірвалася з крутою Вічеринкою за участю Happy Family і DJ Maxi. І в Миколаєві, і в Кременчуці хлопці відкрито говорили про ВІЛ, ІПСШ і про сексуально-Репродуктивне здоров’я в цілому, також зачіпали теми психічного здоров’я.

Ще наші хлопці працювали над вивченням Індексу благополуччя молоді у своїх містах за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні. Так, вдалося дізнатися, що ІБМ у Кременчуці становить 0,79, а в Миколаєві – 0, 65. Більше інформації шукай тут.

Кривий Ріг

Команда Teenergizer у Кривому Розі не відставала і встигла провести стажування для підлітків-активістів і залучити нових членів у свою сім’ю Teenergizer. А ще хлопці брали участь у міні-кемпі й розповідали про булінг і психічне здоров’я, і самі вчилися будувати безпечні сексуальні відносини, також усвідомлювати й захищати свої права на тренінгу «Повага. Любов. Секс. «, брали участь у тренінгу на тему « Права людини й рівноправність «, брали участь у панельній дискусії на Форумі «SexEducation Dnipro» . Про один із тренінгів написали навіть на сайті – читай тут.

1 грудня хлопці провели Вічеринку, на говорили про сексуальне здоров’я, про права людини, обговорювали хто такий сексуально освічений підліток, вчилися правильно використовувати презерватив, як засіб захисту від ВІЛ. Задавали питання про доконтактну (ПрЕП) та постконтактну профілактику ВІЛ. Шукай відео про Вічерика на 1:28 тут.

Закінчили рік підбиттям підсумків і смачною піцою. 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.