Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

У Китаї з’явиться невидимий міст

Оновлено

У південно-східній китайській провінції Хунань у національному лісовому парку Чжанцзяцзе хочуть звести унікальний невидимий міст, пише ART NEWS.

За словами архітекторів, конструкцію планують побудувати зі скла й нержавіючої дзеркальної сталі. За їх задумом, міст буде дворівневим: у нижнього рівня зроблять повністю прозору стать, а у верхнього – звичайну. Відомо, що вартість даної конструкції становитиме близько $5 млн.

Нагадаємо, що в травні поточного року в Китаї з’явився найдовший міст зі скла у світі. Довжина цієї споруди становить близько 400 метрів, а ширина – 6 метрів. За словами архітекторів, міст здатний витримати одночасно до 800 осіб. До того ж, він обладнаний трьома висотними гойдалками, а також спеціальною платформою для bungee jumping (стрибки з мотузкою).

Цікаво! У 2015 році скляний міст, розташований над прірвою в невеликій китайській провінції Хенань, тріснув прямо під ногами мандрівників. Це сталося після того, як один із туристів упустив на підлогу сталеву гуртку. На щастя, у результаті цього інциденту постраждалих не було.

Місцева влада тут же зробила заяву, у якій ще раз пояснила, що мандрівникам не загрожувало ніякої небезпеки, оскільки був пошкоджений тільки один із трьох товстих шарів скла. Однак міст усе ж довелося тимчасово закрити для туристів.

Зазначимо, що протяжність цього моста становив 300 метрів. Матеріалом для його будівництва було 24-міліметрове скло. Архітектори запевняли, що скло настільки міцне, що зможе витримувати понад 800 кілограмів на 1 квадратний метр.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.