Заціни, ми вже 32 738 консультацій провели

Київські активістки та активісти розповідають про проєкт # questHIVtest

Обновлено

Багато-багато з’являється публікацій із тегом # questHIVtest і розповідями про досягнення київської команди. Однак, чи добре ми розуміємо, хто стоїть за такою бурхливою діяльністю? Зараз ми познайомимося з реальними підлітками, які вирішили приєднатися до # questHIVtest і розвивають проєкт у Києві. 

Чому ви приєдналися до # questHIVtest?

Варя, 16 років: По-перше, у мене не так уже й мало часу. Я вільна людина. Чому б не приносити користь у свій вільний час? По-друге, участь у # questHIVtest не вимагає від мене занадто багато зусиль або витрат. Чому б і ні? Моя країна та її населення потребують якісних пунктів тестування на ВІЛ. Потрібно, щоб усі знали, наскільки тестування доступне; де, що і як. Загалом… Чому б і ні?

Даня, 19 років: Сам по собі проєкт – дуже цікавий. Тому що… Типу… Зачекай, я не готовий! Гаразд, окей. Я вирішив приєднатися до проєкту, тому що він насправді дуже крутий. По суті, на дуже простих речах будується крута команда. Це і є те слово – мобілізація. Самі підлітки зацікавлені в проєкті й діють, як команда, з дуже чіткою координацією і звітністю. Для проєкту це дуже круто! 

Лера, 15 років: Тому що мені це подобається! Мені подобається робити щось, що не тільки мені корисно, а й людям приносить користь. Бо цілими днями просиджувати штани вдома-якось взагалі… не те. А так, це цікаво. 

Що в # questHIVtest вам подобається найбільше? 

Даня: Ауткам! (ред.: англ. outcome – результат, результат) Мета цього проєкту – дуже крута. Нова карта для підлітків! По моєму, це щось таке, знаєш, унікальне. Плюс, потім ми зможемо вже від імені організації точно рекомендувати певні пункти тестування.

Лера: Пункти перевіряти! Вирази обличчя, коли люди дізнаються, що в мене ВІЛ. В останньому пункті чоловік відразу почав нервувати, коли побачив, що в мене позитивний результат тесту. Пішов на перекур. Мені його стало шкода, він дуже хороший. Я потім сказала, що про статус знаю і просто перевіряю якість пунктів. 

Варя: Мені подобається приходити на наші зустрічі, дивитися на веселі мордочки хлопців, які перевіряють пункти, і бачити, як вони діляться своїми враженнями з приводу консультацій. З приводу того, які люди неосвічені й наскільки мало вони знають. Тому що дійсно мало в нас якісних пунктів тестування. І це смішно взагалі. Ти приходиш у пункт, і працівники починають молоти якусь нісенітницю. Мені, наприклад, сказали: «Ну, СНІД це така річ… Або ти хворий, або ні!». 

Корисні суспільству, вільні та ділові ось такі юні люди зібралися в команді # questHIVtest з Києва. Знайомитися з ними було захоплююче , але нас не залишає запитання: як ці підлітки організовують свою роботу? Яким чином вони ведуть комунікацію? Як їм вдається виконувати численні проєктні завдання під час навчання в школі? До відповідей ми докопаємося вже в наступній публікації. Нова бесіда з київською командою вже зовсім скоро у всіх соціальних мережах Тінерджайзер!

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Your email address will not be published.