Заціни, ми вже 79 098 консультацій провели

Платформа для молодих лідерів

Оновлено

Незважаючи на те, що підлітки – не найбільша за чисельністю група, впевнені, ви погодитеся, що дуже важливо приділяти молодим людям належну увагу.

 

Однією з можливостей донести голоси молодих хлопців до людей, які приймають рішення в нашій країні – це включення представника спільноти підлітків та молоді до Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Якщо ви працюєте з підлітками/молоддю, яких торкнулася епідемія ВІЛ, у тому числі з підлітками/молоддю з вразливих груп в Україні і якщо ви поділяєте таку думку і вважаєте, що представник молоді повинен увійти до Національної Ради:

1) будь ласка, ознайомтеся з меморандумом і повідомте по е-мейлу: d.kyrylovets@gmail.com до 10:00 4 жовтня про вашу готовність його підписати. Будь ласка, вказуйте в листі, чи підписуєте ви меморандум від імені вашої організації або від себе особисто, або від ініціативної групи підлітків/молоді.

Завантажити (DOCX, 11KB)


2) просимо звернути увагу на методологію проведення виборів представника спільноти підлітків/молоді до Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Звертаємо вашу увагу, що важливим елементом проведення виборів є створення Виборчої комісії. Якщо ви готові стати її членом і приділити роботі групи 2-3 години на тиждень у період із 4 по 27 жовтня 2017, будь ласка, повідомте про це по е-мейлу: d.kyrylovets@gmail.comдо 10:00 4 жовтня.

Завантажити (DOCX, 24KB)

Також раді вам представити фейсбук-сторінку «Платформа молодих лідерів», для об’єднання й підтримування комунікації один з одним. Приєднуйтесь до цієї групи, щоби стежити за останніми новинами в процесі обрання та включення представника спільноти підлітків та молоді до Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції / СНІДу.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.