Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Дослідження: оцінка потенціалу організацій, очолюваних молоддю

Оновлено

PACT (Глобальна коаліція молодіжних організацій та мереж, що працюють у сфері ВІЛ та сексуального здоров’я та прав) нещодавно запустила # uproot. #Uproot – це глобальна політична програма.

на кого спрямована Програма: на молодь.

Мета програми: припинення нових випадків захворювання на СНІД до 2030 року та просування сексуального та репродуктивного здоров’я і прав молоді.

Завдання програми: усунення корінних причин, які ставлять під загрозу здоров’я молоді, включаючи дискримінацію, насильство, відчуження та нерівність.

Метод програми: оцінка потенціалу організацій, щоби краще зрозуміти потреби й сильні сторони молодіжних мереж і дати рекомендації щодо подальшого їх розвитку.

Ну а ми то тут при чому!!!:

Хлопці, якщо ми хочемо брати активну участь у розвитку таких соціальних тем як ВІЛ і сексуально-Репродуктивне здоров’я, якщо ми хочемо щоби наші ровесники могли керувати організаціями, що займаються цими питаннями, якщо ми хочемо брати на себе відповідальність і захищати свої права в цих питаннях, нам потрібно допомогти PACT зібрати якомога більше інформації про те, як же все це реально працює. Це необхідно для надання необхідної технічної та організаційної підтримки: )

сайт ви можете заповнити анкету і взяти участь у дослідженні.

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.