Заціни, ми вже 58 273 консультацій провели

Teenergizer представляє Перший Національний Форум підлітків

Оновлено

Зовсім скоро, з 31 жовтня, стартує подія, до якого тінерджайзери активно і трепетно готуються навіть у цей самий момент.

Не будемо довго тримати інтригу. Що ж це за захід і для чого ми його організовуємо?

Тадааааам! З гордістю оголошуємо вам про Перший Національний Форум підлітків із міжнародною участю. Уперше наша команда взялася за організацію подібного серйозного івенту за підтримки таких організацій як дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і МБО «СНІД Фонд Схід-Захід».  

Цей масштабний захід збере разом людей, готових об’єднати зусилля для того, щоб ідеї та думки підлітків були почуті і впливали на здійснення важливих рішень.

Незважаючи на те, що підлітки не найбільша за чисельністю група, ми впевнені, що їх думку та ідеям слід приділяти належну увагу. Саме тому основною метою форуму стане включення представника підліткової спільноти до Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Ми вважаємо, що це крута можливість донести голоси молоді до людей, які приймають важливі рішення в нашій країні.

Ближче до справи! Учасниками форуму стануть 32 Підлітки та 30 представників організацій, що працюють із підлітками та молоддю з 13 міст України, а також із Росії, Казахстану та Грузії. Зі вступним словом на форумі також виступлять представники різних організацій, що працюють у сфері ВІЛ/СНІД.

Важливим завданням форуму є створення єдиної рушійної сили підлітків та молоді для представлення інтересів спільноти на національному рівні. Захід проходитиме: у м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118А, у Комплексі «Конференц-Хол Ірпінь».

Також раді вам представити фейсбук-сторінку «Платформа молодих лідерів» – для об’єднання й підтримування комунікації учасників форуму один з одним. Приєднуйтесь до цієї групи, щоби стежити за останніми новинами в процесі обрання і включення представника спільноти підлітків і молоді до Національної ради. І чекайте новин! Обіцяємо, буде цікаво!

Автор тексту: Вікторія Северин

photoQuentin Monge 

Вам може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.